خبرنگار:علی مختاری| روز جمعه صبح و عصر بازیهای هفته دوم مسابقات فوتبال جام (ولایت )و زنده یاد الله دادجهانی با انجام چهار بازی پیگیری شد که د ر بازیهای صبح، تیم  شهدای دودج  با نتیجه سه بریک تیم  اتحاد داریون را شکست داد. به گزارش داریون نما در این دیدار حسین زارعی با هت تریک […]

خبرنگار:علی مختاری|

روز جمعه صبح و عصر بازیهای هفته دوم مسابقات فوتبال جام (ولایت )و زنده یاد الله دادجهانی با انجام چهار بازی پیگیری شد که د ر بازیهای صبح، تیم  شهدای دودج  با نتیجه سه بریک تیم  اتحاد داریون را شکست داد.
به گزارش داریون نما در این دیدار حسین زارعی با هت تریک خود در دقایق ۲۵،۴۰و ۸۰سه بار دروازه تیم اتحاد را فرو ریخت تا سه امتیاز حساس این دیدار را از آن خود کند و جعفر حقیقت جو نیز تنها گل اتحاد را وارد دروازه شهدای دودج کرد.
در این بازی حسین زارعی بعنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.
در بازی دوم تیم امید داریون در یک بازی کاملا یکطرفه تیم نوجوان قائم (ج)شیراز را با نتیجه ۹ بر یک در هم کوبید که اکبر برزگر چهار گل ،قاسم نصیر زاده سه گل، روشن قنبری و هوشیار بهمن پور نیز هر کدام یک گل برای امید به ثمر رساندند ضمن اینکه مهدی رهنورد تک گل تیم قائم را به ثمر رساند.
در این بازی اکبر برزگر و مهدی قنبری سنگربان تیم قائم بعنوان بازیکنان برتر میدان معرفی شدند.
در دیدار سوم که از ساعت ۱۵ برگزار شد ،تیم قائم الف با نتیجه سه بردو پاس داریون را مغلوب کرد که در سروش امیدی دو گل و محمدحسن زاده نیز یک گل برای قائم به ثمر رسانند ضمن اینکه جواد شیرازی و سعید سالاری هم هر کدام یک گل وارد دروازه تیم جوان و اینده دار شیرازی کردند.
در این بازی هم سروش امیدی بعنوان بازیکن برتر میدان لقب گرفت.
در دیدار پایانی عصر هم تیم بهزیستی با نتیجه پر گل چهار بر صفر قائم ب را با شکست بدرقه کرد و تا کسب این سه امتیاز حیاتی خود را برای نبرد با تیم شهدای دودج کنددر این بازی نیز علی قربانی و رضا بداغی هر کدام دو گل برای بهزیستی به ثمر رساندند.
قضاوت این دیدارها بعهده محمدرضا کشاورز ،الماس زارع،قنبری و بذرافکن بود.