خبرنگار:علی مختاری|  از هفته سوم مسابقات فوتبال داریون ،جام ولایت و زنده یاد الله داد جهانی عصر جمعه  در زمین ورزشی شهدای داریون دو بازی از گروههای دو گانه برگزار شد که طی آن امید داریون  در یک بازی نزدیک و نفس گیر بر تیم پاس غلبه کرد  و بازی تیم های شهدای دودج و […]

خبرنگار:علی مختاری|

 از هفته سوم مسابقات فوتبال داریون ،جام ولایت و زنده یاد الله داد جهانی عصر جمعه  در زمین ورزشی شهدای داریون دو بازی از گروههای دو گانه برگزار شد که طی آن امید داریون  در یک بازی نزدیک و نفس گیر بر تیم پاس غلبه کرد  و بازی تیم های شهدای دودج و بهزیستی نیز پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی یک بریک به پایان رسید.

به گزارش داریون نما در بازی نخست که به قضاوت بهنام بذرافکن به کمک علی درویشی و اکبر خورشیدی انجام  شد امید با نتیجه خفیف سه بردو تیم جوان و خوب پاس این شهر را مغلوب کرد.

گلهای تیم امید را هادی جمشیدی، قاسم نصیرزاده و عظیم پیرزاده به ثمر رساندند ضمن اینکه ساسان امیری و شیرازی هم برای پاس گلزنی کردند.

در این بازی پر حاشیه و پر برخورد داور مسابقه یکی از بازیکنان پاس را به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت خود با کارت قرمز از زمین بازی اخراج کرد تا تیم پاس بقیه بازی را ده نفره ادامه دهد.

در بازی دوم که از ساعت 17 با قضاوت امین برزگر به کمک روشن قنبری و محمد لطفی انجام شد، تیم بهزیستی که از تعدادی از بازیکنان  عقاب نیرو هوایی شیراز و آباده ایی خود استفاده می کرد نتوانست تیم  دودج را مغلوب کند و اگر مهاجمان دودج کمی دقت عمل به خرج می دادند حتی می توانستند در واپسین دقایق حریف خود را شکست دهند ولی در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا هر دو تیم امتیازات را بین خود تقسیم کرده و منتظر روزهای آینده باشند.

زمین فوتبال داریون که بیش از 10 سال است منتظر چمن کاری است اما…

برای تیم بهزیستی رضا بداغی گلزنی کرد و تنها گل دودج نیز توسط فرشید امیدوار از روی پاس مهدی مختاری به ثمر رسید.

قابل ذکر است که قاضی میدان با نشان دادن کارت قرمز به رضا بداغی از تیم بهزیستی این بازیکن را زمین مسابقه اخراج کرد.

نکته جالب این بازی اینکه داور میدان در نیمه اول برای تنظیم وقت ساعتی بر روی دست خود نداشت و در نهایت چهار دقیقه مانده به پایان نیمه اول و با اشاره از خارج از زمین سوت  اتمام بازی را به صدا در آورد اما هنگامی که با اعتراض کادر فنی تیم  دودج رویرو شد،اظهار کرد که مسوولین برگزاری مسابقات گفته اند که  خودمان وقت بازی را اعلام می کنیم .به هر حال  این گونه  قضاوت ها در فوتبال روز دنیا فقط در داریون پیدا می شود که در نوع خود بی نظیر و شگفت آور است.

 نتایج تیم ها و وضعیت رده بندی آنها در جدولهای دوگانه در هفته سوم این تورنمنت را مورد بررسی قرار می دهیم :

*** گروه اول***

در این گروه، تیم امید داریون با انجام دو بازی و کسب شش امتیاز و با تفاضل به اضافه 9 در صدر جدول قرار دارد،سپس تیم قائم الف شیراز با کسب شش امتیاز از دو بازی و با تفاضل کمتر نسبت به امید در رده دوم جدول جا خوش کرده سپس  تیم های پاس و قائم ج شیراز نیز هر کدام با انجام دو بازی و دو باخت و بدون امتیاز در رده های سوم تا چهارم ایستاده اند تا از همین الان کاندیداهای حذف از این گروه لقب بگیرند.

بدین ترتیب تیم های امید و قائم الف شیراز از الان خود را در مرحله یک چهام نهایی این مسابقات می بینند و برای صدرنیشنی در این گروه باید حریفان خود را با گلهای فراوان مغلوب کنند.

***گروه دوم***

در این گروه تیم بهزیستی داریون با انجام دو بازی صاحب چهار امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر (به اضافه سه )در صدر جدول ایستاده است، سپس شهدای دودج با انجام دو بازی و کسب چهار امتیاز و با تفاضل گل کمتر (به اضافه دو) در رده دوم قرار گرفته است .

تیم اتحاد با انجام دو بازی و کسب یک امتیاز در دره سوم و قائم ب شیراز نیز با انجام دو بازی و کسب  یک امتیاز در رده چهارم جا خوش کرده است .

اما در بازیهای هفته چهارم و از گروه دوم مسابقات یک بازی  حساس بین تیم های اتحاد و بهزیستی برگزار خواهد شد که نتیجه آن  سهم بسزایی در صعود تیم بهزیستی بعنوان تیم نخست گروه را در پی خواهد داشت .

بازی حساس دیگر این گروه نیز بین تیم های شهدای دودج و قائم ب شیراز برگزار خواهد شد که تیم دودجی می تواند با زدن گلهای بیشتر علاوه بر شکست تیم مقابل، به تنهایی و کسب هفت امتیاز در صدر گروه دوم قرار بگیرد.

تا پایان هفته سوم، قاسم نصیر زاده و اکبر برزگر هر دو از تیم امید داریون با زدن چهار بعنوان گلزنان برتر این مسابقات خودشان را معرفی کرده اند سپس حسین زارعی از شهدای دودج نیز با زدن سه گل در رده دوم برترین گلزنان این دوره قرار دارد.