یوسف بذرافکن| در آخرین روز از تبلیغات رسمی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر وروستا ،کاندیداها ،ستادها و طرفداران آنها شلوغ ترین و پر کار ترین روز را داشتند ، این تبلیغات تا آخرین ساعات امشب نیز ادامه خواهد داشت . مسجد امام محمدتقی علیه السلام شهر داریون محل تجمع و سخنرانی دو تن از […]

یوسف بذرافکن|
در آخرین روز از تبلیغات رسمی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر وروستا ،کاندیداها ،ستادها و طرفداران آنها شلوغ ترین و پر کار ترین روز را داشتند ، این تبلیغات تا آخرین ساعات امشب نیز ادامه خواهد داشت .

مسجد امام محمدتقی علیه السلام شهر داریون محل تجمع و سخنرانی دو تن از کاندیداهای شورای شهربود .مراسم اعیاد با شکوه و مبارک شعبا نیه در مسجد محله دیندارلو نیز شاهد حضور گستره کاندیداهای شورای شهربود .

حجت السلام غریب شاهی امام جماعت مسجد امام محمد تقی علیه السلام داریون امشب با نمازگزان در مورد انتخابات ریاست جمهوری سخن گفت و در سخنان خود بیان داشت که : از فرودین ماه امسال تا کنون احزاب و گروه ها ی مختلف وارد عرصه انتخابات شدند ،احزاب اصلاح طلب ،حلقه منحرفین و اصول گرایان از جمله آنها بودند . دشمنان هم برای دلسرد کردن مردم از حضور حماسی در عرصه انتخا بات از حربه های مختلف همچون تشنج آفرینی ،ایجاد یاس و ناامیدی و نیروهای خاکستری استفاده کردند که بحمد لله تاکنون موفق نشده اند .

نقش مردم در انتخابات این است که برخلاف خواست دشمنان یک حماسه سیاسی بیا فرینیم و باید بدانیم که انتخابات سر نوشت چهار ساله آینده کشور را مشخص می کندآن هم کشوری که ثمره خون هزاران شهید است .لذا مردم باید اصلح یا صالح را انتخاب کنند ،توانمند ترین فرد را برای امور اجرایی کشور انتخاب شود ،فردی اصلح است که دارای تعهد ،توکل برخدا ،تواضع ،سعه صدر ،ساده زیستی ،نصیحت پذیری ،قدرت ایستادگی در مقابل مستکبران ،برنامه ریزی ،قانون گرایی ،پاسخگویی ،فساد ستیزی،استفاده از خرد جعی ،تدبیر و از همه مهمتر ولایت پذیری از ولی فقیه برخوردار باشد . امروز در گوشه و کنار تجمعات چند نفره که به بحث و تبادله نظر در مورد انتخابات شورای شهرمی پرداختند قابل مشاهده بود .

امشب در مسجد داریون دو نفر از کاندیداهای شورای شهر هرکدام به مدت بیست دقیقه به تشریح اهداف و دیدگاه های خود پرداختند و مشکلات شهر را مورد نقد وبررسی قرار دادند دیشب نیز یکی از بانوان کاندیدای شورا شهر در جمع مردم محله دیندارلو حضور یافته و با آنها گفتگو کرد .

شهر و منطقه داریون آماده برگزاری یک انتخابات پر شور می شود ،امروز  میرزایی به نمایندگی از بخشداری مرکزی از محل های استقرا ر صندوق های آرا بازدید کرد و امکانات مورد نیاز حوزه های انتخابی را از نزدیک مورد بررسی قرار داد .

هر چند امشب غوغای تبلیغات فرو کش می کند اما فعالیتهای غیر علنی و غیر رسمی کاندیداها فردا هم ادامه پیدا می کند .