یوسف بذرافکن| امروز در داریون تبلیغات گسترده تر شد .بلوار امام خمینی (ره) شهر داریون که خالی از تبلیغات بود اکنون شاهد نصب بنر های تبلیغاتی شورای شهر( بویژه کاندیداهای محله دیندارلو) بود . ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر فعالیت خود را شروع کردند .ستاد انتخا باتی کاندیداهای جوان شاهد حضور جوانان است . برخی […]

یوسف بذرافکن|
امروز در داریون تبلیغات گسترده تر شد .بلوار امام خمینی (ره) شهر داریون که خالی از تبلیغات بود اکنون شاهد نصب بنر های تبلیغاتی شورای شهر( بویژه کاندیداهای محله دیندارلو) بود . ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر فعالیت خود را شروع کردند .ستاد انتخا باتی کاندیداهای جوان شاهد حضور جوانان است .

برخی از ستادها شلوغ و برخی فعالیت زیادی ندارند . باتوجه به عدم تبلیغات برخی از کاندیداهای شورای شهر ،شنیده می شود که تعدادی از آنها انصراف داده اند .از تبلیغات آقایان دانش مدد پور ،فرهاد بذرافشان ،احمد زارع و ریحان زارع خبری نیست .تعدادی از کاندیداها هنوز تبلیغات جدی خود را شروع نکرده اند ولی برخی دیگر تبلیغات گسترده ای دارند .جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا فردا عصر ساعت چهار در محل فرمانداری شهرستان شیراز برگزار خواهد شد . تبلیغات یکی از نمایندگان موسوم به « مستقل » به داریون هم رسید .

تاکنون یک نفر از اصول گرایان ویک نفر از مستقلان تبلیغات خود را در داریون آغاز کرده اند . مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری که دیروز از شبکه اول رسانه ملی پخش شد در بین مردم با استقبال و بازتاب فروان روبرو شده و اغلب مردم و بویژه جوانان خواهان برگزاری چهارمین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری هستند .

اخبار و مطالب انتخاباتی سایت داریون نما جای خود را در بین کاربران تحصیل کرده و کاندیداها پیدا کرده است و در خیلی از جاها از این اخبار و مطالب سخن به میان می رود . خدمات کامپیوتر ی پارسا ( برادران برزگر ) به محل تجمع ،رفت و آمد و مراجعه کاندیداهای شوراهای شهر و روستا تبدیل شده و حتی کارهای تبلیغی برخی از کاندیداهای رحمت آباد هم در این مکان آشنا انجام می شود.اخبار تکمیلی فردا برای کابران عزیز سایت داریون نما منتشر خواهد شد .