خبرنگار:علی مختاری| برگزاری فینال جام ولایت داریون یادواره زنده یاد الله داد جهانی که چندی پیش با شرکت هشت تیم در زمین ورزشی داریون جریان بود بعد از رسیدن به مرحله فینال در هاله ای از ابهام قرار دارد. به گزارش داریون نما ،بعد از چند هفته بازی طاقت فرسا و جذاب تیم های شهدای […]

خبرنگار:علی مختاری|

برگزاری فینال جام ولایت داریون یادواره زنده یاد الله داد جهانی که چندی پیش با شرکت هشت تیم در زمین ورزشی داریون جریان بود بعد از رسیدن به مرحله فینال در هاله ای از ابهام قرار دارد.
به گزارش داریون نما ،بعد از چند هفته بازی طاقت فرسا و جذاب تیم های شهدای دودج و قائم شیراز به فینال این مسابقات راه یافتند اما تا کنون از زمان دقیق برگزاری فینال اطلاعی درستی در دست نیست.
در این رابطه باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دودج ضمن اعتراض به این عدم برنامه ریزی اطلاعیه ایی صادر کرده است.متن اطلاعیه به شرح زیر است:
مسوولین محترم مسابقات فوتبال جام ولایت داریون
سلام علیکم
احترام به استحضار می رساند همانطور که می دانید بعد از چند هفته برگزاری این مسابقات ،دو تیم شهدای دودج و قائم شیراز با شایستگی هر چه تمام تر به مرحله فینال رسیدند ولی بعد از ان دیگر از زمان بازی فینال خبری نشد و تیم شهدای دودج هم در بلاتکلیفی به سر می برد. لذا لازم بر آن شدیم تا با ارایه این نامه به داریون ما حرکتی انجام داده تا شاید مسوولان و دست اندرکاران این جام اخلاقی تاریخ دقیق و درستی از زمان برگزاری بازی پایانی به ما اعلام کرده تا طبق آن بتوانیم برنامه ریزی مناسبی انجام داده و از سر
درگمی خارج شویم .
با تشکر باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دودج