جلیل زارع| به نام او، که بر انسان منت گذاشت و اشرف مخلوقاتش گردانید… تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، صبح امروز (پنجشنبه) پایان یافت. تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران، فرصتی زیادی باقی نمانده است و مردم، فردا پای صندوق های رای، مشارکت خود را […]

جلیل زارع|
به نام او، که بر انسان منت گذاشت و اشرف مخلوقاتش گردانید…
تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، صبح امروز (پنجشنبه) پایان یافت. تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران، فرصتی زیادی باقی نمانده است و مردم، فردا پای صندوق های رای، مشارکت خود را در تصمیم گیری برای سرنوشت مسلم خویش به نمایش خواهند گذاشت.
آحاد مختلف مردم ایران اسلامی، برای شرکت در انتخابات فردا، لحظه شماری می کنند تا با شور و شوق وصف ناپذیری حماسه ای دیگر بیافرینند.
حامیان نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا، در آخرین ساعات باقی مانده تا پایان مهلت قانونی تبلیغات ،تمام تلاش های انتخاباتی خود را به کار گرفتند تا مردم برای حضور در انتخاباتی پرشور و حماسی آماده شوند.
ستادهای انتخاباتی نامزد های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز برای پایان بخشیدن به روند تبلیغات خود ،کاروان ها ی تبلیغاتی در خیابانها به راه انداختند و در ساعات باقی مانده تا پایان مهلت قانونی تبلیغات، هواداران با همراه داشتن پلاکادرها و سردادن شعارهای مختلف به طرفداری از نامزد مورد نظر خود پرداختند.
در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ایران ، صداوسیما با برنامه‌ریزی مطلوب توانست فضای خوب و اثرگذاری برای همه نامزدها فراهم کند به گونه ای که آن ها از هزینه‌های اضافی برای تبلیغات به دیگر شیوه‌ها بی‌نیاز شدند.
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه در دیدار پرشور هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، شور و اشتیاق انتخاباتی ملت را نشان دهنده شکل گیری حماسه سیاسی برشمردند و فرمودند، حماسه سیاسی از همین امروز شروع شده و انشاءالله روز جمعه با امید، توکل و همت مردم، به نقطه اوج خود خواهد رسید و به معنای واقعی تحقق خواهد یافت.
مقام معظم رهبری، هم چنین فرمودند:اصرار بنده بر حضور حداکثری ملت در انتخابات به خاطر این است که حضور قدرتمندانه ملت ایران باعث می شود که دشمن مایوس شود و فشار را کم کند و راه دیگری را دنبال کند. کار صدا و سیما در انتخابات، تهمت زنندگانی که می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت زده کرد؛ البته بنده در زمینه آن مسائلی که آقایان مطرح کردند،مطالبی دارم که بعدا خواهم گفت.
«مصطفی محمدنجار» وزیر کشور ایران نیز در جمع خبرنگاران از آمادگی کامل استانداری ها ، فرمانداری ها و ستادهای انتخاباتی سراسر ایران برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت:
بیش از 130 هزار صندوق اخذ رای در 60 هزار شعبه در داخل ایران و 265 شعبه نمایندگی در96 کشور دیگر، کار اخذ رای را انجام خواهند داد.
محمدنجار با اشاره به اینکه 50 میلیون و 483 هزار و 192 نفر واجد شرایط رای دادن هستند، گفت: از این تعداد یک میلیون و 631 هزار و 206 نفر شامل 831 هزار و 644 مرد و 799 هزار و 562 زن ، رای اولی هستند.

….حالا دیگر نوبت شما کاربران عزیز و محترم داریون نماست…. با دیدگاه های خود، ضمن حمایت از حضور گسترده و حماسی ملت بزرگ ایران در یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری،بر شرکت فعال در چهارمین دوره ی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاها در سراسر ایران اسلامی به ویژه منطقه ی داریون تاکید نموده و حضور پر صلابت خود را در پای صندوق های رای در روز جمعه 24 خرداد ماه سال 92 اعلام دارید….
پس منتظر چه هستی خواهر!؟…. چرا این دست و آن دست می کنی برادر!؟ … دست به قلم شو دلاور !…. نمی خواهی فقط تماشاچی باشی که!؟… می خواهی!؟…می دانم دلت در سینه به عشق دین و مملکتت ایران و زادگاهت منطقه ی همیشه سرافراز داریون بال بال می زند ! می دانم برای سرنوشت خود و مردم کشور و زادگاهت احترام و ارزش زیادی قائلی !… پس عزیز دل برادر ! دیگر منتظر چه هستی!؟… بنویس !… هر چه دلت می خواهد بنویس!… بگو ! هر چه می خواهد دل تنگت بگو!… تمام احساس و شور و هیجانت را با صدایت همراه کن و از سر شوق، با غرور و افتخار فریادت را به گوش جهانیان برسان و به دشمنان این مرز و بوم بفهمان که هر چه هستی، هر که هستی، با هر فکر و سلیقه و مرامی، ایرانی هستی و به مملکتت افتخار می کنی و قدردان شهدایی هستی که با اهدا خون خود نگذاشتند وجبی از خاک میهنت به دست دشمنان بیفتد… نگذاشتند با اعتقاداتت بازی شود…. اجازه ندادند، بیگانه نگاه چپ به ناموست کند… راضی نشدند بیرق لا اله الالله با بیرق کفر و پرچم سه رنگ ایران با پرچم استکبار جا به جا شود… رفتند تا ما بمانیم و از آن چه برایمان خوش به ارمغان گذاشتند پاسداری و صیانت کنیم…. حالا دیگر خود دانی…. کلاه خود را قاضی کن…. اگر می توانی، بنشین و تماشا کن…. بنشین تا خصم به پا خیزد و برای تو و سرنوشتت هر چه را خود دوست دارد و می پسندد رقم زند…. بگذار غرورت را لگد مال کند… ولی برادر عزیز… خواهر گرامی … اگر نمی خواهی به خصم دون و بیگانگان اجازه ی کوچکترین دخالتی در امور جاری کشور و زادگاهت بدهی، مشتت را گره کن و با صلابت و غرور بر سینه ی دشمن آشکارا و پنهان دین و خاکت بکوب و فریاد غرور آفرین ”آری من هستم.”… ”هستم تا خصم نتواند به جای من و برای من تصمیم بگیرد ”را به گوش جهانیان برسان… برخیز که دیگر جای هیچ درنگی نیست…  فدای غرور و همت والایت…