یوسف بذرافکن| مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در شهر داریون دیروز در شرایطی برگزار شد که برای این برنامه اطلاع رسانی کافی انجام نشده بود . همه ساله برای برگزاری هر چه باشکوه تر سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره) از چند روز قبل با نصب پلاکارد ، بنر […]

یوسف بذرافکن|

مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در شهر داریون دیروز در شرایطی برگزار شد که برای این برنامه اطلاع رسانی کافی انجام نشده بود . همه ساله برای برگزاری هر چه باشکوه تر سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره) از چند روز قبل با نصب پلاکارد ، بنر و اعلامیه مکان و زمان مراسم به اطلاع عموم می رسید . اما امسال از نصب پلاکارد و بنر و حتی اعلامیه همه خبری نبود و این در حالی بود که طبق سنوات قبل مراسم ارتحال امام خمینی (ره) از ساعت چهار تا شش عصر در مسجد امام محمد تقی (ع) شهر داریون برگزار می شد و دیروز هم تعدادی از شهروندان به مسجد مراجعه کرده و با درب بسته مسجد روبرو شدند .

ساعت پنج عصر از طریق دریافت یک پیام کوتاه متوجه شدم که مکان برنامه فرهنگسرا و زمان آن شش تا هشت عصر اعلام شده است . خودم را در ساعت مقرر به فرهنگسرا رساندم ،جسله خلوت بود پس از گذشت نیم ساعت کم کم سالن فرهنگسرا پر شد ،مراسم از لحاظ کیفی مطلوب بود اما با آمدن مردم روستا های اطراف، سالن ظرفیت لازم نداشت و با وجود اضافه کردن صندلی هنوز عده ای ایستاده بودند . در این مراسم حجت الاسلام احمدی به سخنرانی پیرامون زندگی امام خمینی (ره ) و شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) پرداخت و برنامه روضه خوانی و سینه زنی هم اجرا شد .هر چند برنامه خوبی بود ولی عدم اطلاع رسانی کافی باعث شده بود که عده زیادی از اقشارعادی مردم از فیض این جلسه محروم شوند .