همانگونه که می دانیم هر سال مجمع منتظران حضرت قائم(عج) داریون به مناسبت نیمه شعبان، ولادت با سعادت مهدی موعود(عج) مراسم جشن باشکوهی برگزار می کند. امسال مجمع منتظران حضرت قائم (عج) داریون به جهت هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم از عموم مردم منطقه داریون درخواست کرده تا با ارایه نظرات و پیشنهادات خود سهمی […]

همانگونه که می دانیم هر سال مجمع منتظران حضرت قائم(عج) داریون به مناسبت نیمه شعبان، ولادت با سعادت مهدی موعود(عج) مراسم جشن باشکوهی برگزار می کند.

امسال مجمع منتظران حضرت قائم (عج) داریون به جهت هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم از عموم مردم منطقه داریون درخواست کرده تا با ارایه نظرات و پیشنهادات خود سهمی در برپایی هرچه بهتر و باشکوه تر این جشن داشته باشند.

متن اطلاعیه این مجمع که به داریون نما ارسال شده را در ادامه ملاحظه می فرمایید:
“نیمه شعبان از بزرگترین و مهمترین اعیاد شیعیان است و ما بچه های منطقه داریون می خواهیم با کمک همه شما این مراسم بزرگ راهر چه بهتر برگزار کنیم.
همانطور که می دانید جشن نیمه شعبان بحمدلله توسط بسیاری از نهادها و هیات ها برگزار می شود . خداوند توفیق داده است که چند سالی مجمع منتظران  این جشن را با کمک همه دوستان و راهنمایی بزرگترها برگزار کند.
بدین سبب در سه محور از شما راهنمایی و کمک می خواهیم که به یاری خداوند بزرگ بتوانیم امسال جشنی باشکوه تر برگزار کنیم.
1. همکاری و ارائه نظر و انتقاد جهت برگزاری بهتر جشن نیمه شعبان که در شب میلاد در منطقه داریون برگزار می شود.
در صورت امکان نظرات و ایده های شما با توجه به امکانات و شرایط جشن و . . ارائه شود اگر مایل باشید خودتان هم در اجرایی کردن پیشنهادهایتان آستین همت را بالا  بزنید و با کمک همدیگر این طرح ها را عملی کنیم.
مثلا اینکه چه برنامه هایی قابلیت اضافه شدن به جشن را دارد یا کدام برنامه ها که سال قبل اجرا می شد اگر حذف شود بهتر است.

2 . چه برنامه هایی سراغ دارید که متناسب با فضای جشن های نیمه شعبان باشد و در روزهای قبل و بعد از جشن در سطح منطقه اجرا شود.
3 .  آنهایی که دوست دارند به عنوان عوامل اجرایی و مدیریتی جشن ما را همراهی کنند نام و شماره تماس خود را به ایمیل taha.life87@gmail.com و یا بخش دیدگاه های همین مطلب در داریون نما ارسال کنند.
این بخش آخر رو خودمونی بگیم:راستش قصد کردیم دیگه نورافشانی پر سرو صدا نداشته باشیم نظرتون درباره این پیشنهاد چیه، چیکار کنیم؟
با تشکر ـ منتظر نظرات، پیشنهادات  شما می مونیم…