*رپرتاژ آگهی: قاسم  جهاندیده داریونی ( فرزند خوشیار) کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی  شهر داریون تحصیلات: فوق دیپلم کامپیوتر اهداف و دیدگاه ها 1ـ تلاش برای ایجاد بستر مناسب در زمینه اشتغال جوانان 2ـ حمایت از جوانان و ورزشکاران در تمام امور 3ـ تلاش برای فراهم کردن تسهیلات مسکن با ایجاد تغییر در روند امور […]

*رپرتاژ آگهی:

قاسم  جهاندیده داریونی

( فرزند خوشیار)

کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی

 شهر داریون

تحصیلات: فوق دیپلم کامپیوتر

اهداف و دیدگاه ها

1ـ تلاش برای ایجاد بستر مناسب در زمینه اشتغال جوانان

2ـ حمایت از جوانان و ورزشکاران در تمام امور

3ـ تلاش برای فراهم کردن تسهیلات مسکن با ایجاد تغییر در روند امور شهرداری 

4ـ هماهنگی بین ادارات جهت رفع مشکلات مردم و پیگیری بر عدم پاسخگویی آنان

5ـ استفاده از نظریات نخبگان و فرهنگیان و مردم شهر در کلیه امور

به امید حضور گسترده و پر شور همشهریان محترم. وعده ی دیدار ما جمعه 24 خرداد پای

صندوق های رای.

*********************************

«نگرش ها چه مثبت و چه منفی باید مد نظر باشند؛ و اصولا تا کسی از کارتان ایراد نگیرد نمی دانید معایب کارتان چیست»

بنده با توجه به ایده هایی که در ذهن خود داشته و با توجه به عملکرد و توانایی که در زمینه ی پذیرش مسئولیت در خود  می بینم، خود را موظف می دانم با امید به عنایت حق تعالی و حمایت مردم عزیز شهر داریون، در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر شرکت کرده و انشاءا. . . با رای اعتماد اهالی محترم، بتوانم خدمتگزاری شایسته برای همشهریان باشم.

طبعاً اهداف اینجانب در زمینه های مختلف، متفاوت است، اما به طور کلی دیدگاه بنده بر پایه ی عدالت اجتماعی می باشد. پیگیری خواسته های اقشار ضعیف و اشتغال جوانان که بی تردید مهمترین دغدغه مردم است، از اهدافی است که با همیاری افرد مستعد و مسئولین عالی رتبه قابل حل خواهد بود.

امروزه مهمترین عامل معضلات اجتماعی و فقر فرهنگی، نبود بستر مناسب و کمبود فضای فرهنگی و ورزشی و عدم حمایت کافی از جوانان است. استعداد جوانان منطقه طی سالیان اخیر، آنگونه که باید، مورد توجه قرار نگرفته و دغدغه ی بیکاری آنان معضلی است که گریبانگیر قریب به اتفاق خانواده هاست. شاید اگر طی سالیان متمادی، از توانایی های گوناگون افراد، نظیر علم و دانش و درایت و سرمایه ی آنان به نحو شایسته ای حمایت می شد، شاهد این  همه مهاجرت از منطقه نبوده و در نتیجه اشتغالزایی و پیشرفت های مناسبی را به وضوح می دیدیم.

به هر حال اهم فعالیت هایی که به نظر اینجانب در اولویت بوده و بنده در صورت توفیق خدمتگزاری پیگیر آنها خواهم بود، عبارتند از:

1ـ در بخش کشاورزی: با توجه به زمین های مستعد، وجود افراد جویای کار، تشویق و ترغیب سرمایه داران بخش کشاورزی جهت سرمایه گذاری در منطقه، می توان با پیگیری امور از طریق افراد و نهادهای مربوطه بستری فراهم آورد تا باعث به وجود آمدن یک فرآیند تولید مناسب و پویا شود.

2ـ در بخش ورزشی: با وجود قهرمانان کشوری منطقه و همچنین استعداد جوانان که در بسیاری موارد شاهد درخشش آنان بوده ایم، بسیار به جاست که صدای این ورزشکاران را به گوش مسئولین رسانده و با تشویق و ترغیب جوانان مستعد منطقه، آوازه ی افتخار آفرینی شان را در سطح کشور و یا حتی در سطوح بین المللی بشنویم.

3ـ در بخش  فرهنگی: همانگونه که الحمد ا . . .  در سالهای اخیر شاهد فعالیت های مفید گروه های مذهبی و تشکل های دینی و نهادهای فرهنگی  بوده ایم و مسئولین محترم این عرصه منبع خیر و برکت منطقه بوده اند، امید می رودکماکان هم بر تعداد اینگونه هیئات افزوده گردد و از لحاظ کیفی با برگزاری منظم و مرتب این هیات ها و مراکز، شاهد تعالی فرهنگ منطقه باشیم.

4ـ پیگیری مشکلات و خواسته های مردم: در رابطه با مشکلات مردم و مسئولین، اینجانب بدون هیچگونه چشم پوشی، مصرانه و پیگیرانه مانع هر گونه اجحاف شده و تلاش خواهم  کرد این  امر به صورتی باشد که هیچ یک از مسئولین خود را از مشکلات مردم جدا ندانسته و نهایت تلاش خود را در برآوردن خواسته های به حق مردم به کار گیرند. انشاء ا..

اهداف و دیدگاه ها

1ـ تلاش برای ایجاد بستر مناسب در زمینه اشتغال جوانان

2ـ حمایت از جوانان و ورزشکاران در تمام امور

3ـ تلاش برای فراهم کردن تسهیلات مسکن با ایجاد تغییر در روند امور شهرداری 

4ـ هماهنگی بین ادارات جهت رفع مشکلات مردم و پیگیری بر عدم پاسخگویی آنان

5ـ استفاده از نظریات نخبگان و فرهنگیان و مردم شهر در کلیه امور

به امید حضور گسترده و پر شور همشهریان محترم. وعده ی دیدار ما جمعه 24 خرداد پای صندوق های رای.

دوستدار مردم داریون ـ قاسم جهاندیده داریونی