همزمان با «روز جوان» و میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام مراسم افتتاحیه فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی تربیتی و حدت داریون با حضور امام جمعه منطقه داریون حجت السلام عزیزی در سالن مدرسه راهنمایی معلم بسیجی شهید نادر خوش نژاد برگزار شد . در این مراسم که مسئول نمایندگی آموزش و پرورش و […]

همزمان با «روز جوان» و میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام مراسم افتتاحیه فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی تربیتی و حدت داریون با حضور امام جمعه منطقه داریون حجت السلام عزیزی در سالن مدرسه راهنمایی معلم بسیجی شهید نادر خوش نژاد برگزار شد .

در این مراسم که مسئول نمایندگی آموزش و پرورش و تنی چند از مسولین محلی و اولیاء دانش آموزان نیز حضور داشتند ، امام جمعه منطقه داریون با تبریک ولادت فرخنده حضرت علی اکبر (ع) وروز جوان به جوانان و نوجوانان عضو کانون آنها را به تا سی جستن از حضرت جوان نمونه و قهرمان کربلا حضرت علی اکبر (ع) و نوجوان شهید کربلا حضرت قاسم ابن الحسن (ع) دعوت کردند و به بیان برخی از صفات یک جوان نمونه و شباهت های حضرت علی اکبر (ع) با جد بزرگوارش حضرت محمد (ص) پرداختند . حجت السلام عزیزی خطاب به جوانان و نوجوانان دختر و پسر حاضر در جلسه گفتند : از دوران نوجوانی و جوانی که بهترین سالهای عمر شما است با شرکت در کلاسهای مختلف فرهنگی هنری ،ورزشی حداکثر استفاده را بنمائید .در این مراسم چند نفر از نونهالان و نوجوانان به اجرای سرود و قرائت شعر در وصف امام زمان (عج) پرداختند و یک مسابقه حضوری اجرا شد.

در ادامه، برنامه های فرهنگی ، هنری ،ورزشی ،علمی و مهارتی کانون برای اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان تشریح و در پایان ضمن توزیع شربت و شیرینی با اهداء جایزه به نفرات برتر رشته های مختلف ترم بهار کانون از آنها تجلیل بعمل آمد .

لازم به یاد آوری است که پس از  یوسف بذرافکن مدیر سابق کانون هم اکنون سرپرستی و اداره فعالتهای کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون به روح اله برزگر که خود از دانش آموزان یوسف بذرافکن و از جوانان شایسته و توانمند داریونی است سپرده شده است و وی علی رغم مشکلات و کمبود ها اما به ادراه کانون مشغول است .

این کانون از سال ۱۳۷۱-۱۳۷۰ تا کنون به غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان منطقه داریون مشغول است و توانسته است بویژه در فصل تابستان صدها نفر پسر و دختر از شهر داریون و روستاهای حومه راجذب فعالیتهای کانون نماید.. به امید آنکه روزی مشکلات و کمبود های این کانون خوش سابقه مرتفع شود .