علی زارع| محمد رضا بردبار فرزند زین العابدین متولد سال 1368 شهر داریون است که دوران کودکی را در کوچه های خاکی داریون گذراند.او دوران ابتدایی در مدرسه حقیقت جو داریون جزو بهترین دانش آموزان و رتبه اول بود تا اینکه پس از اتمام تحصیلات ابتدایی وارد مدرسه ی راهنمایی هاتف اصفهانی (شهید خوش نژاد […]

علی زارع|

محمد رضا بردبار فرزند زین العابدین متولد سال 1368 شهر داریون است که دوران کودکی را در کوچه های خاکی داریون گذراند.او دوران ابتدایی در مدرسه حقیقت جو داریون جزو بهترین دانش آموزان و رتبه اول بود تا اینکه پس از اتمام تحصیلات ابتدایی وارد مدرسه ی راهنمایی هاتف اصفهانی (شهید خوش نژاد فعلی) شد. بردبار در این مدرسه همواره جزو بهترین دانش آموزان از نظر درسی و اخلاقی بود و دوره ی سه ساله راهنمایی یکی از بهترین شاگردان بنده بود و همواره علاقمندی خود را به تحصیل در رشته های دانشگاهی خوب و عالی نشان می داد مخصوصا در دروس ریاضی و فیزیک (علوم تجربی )از نوابغ به حساب می آمد .

در سال سوم راهنمایی در ازمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرد و جزو نفرات اول برگزیده شده بود و در  دبیرستان نمونه ی رازی قبول شد و دوران دبیرستان را در این مدرسه گذرانید تا اینکه در کنکور سال 1388 در رشته فیزیک اتمی دانشگاه شیراز در مقطع کارشناسی پذیرفته شد.دوران دانشگاه همواره از دانشجویان نمونه بود و چندین مقام را کسب کرد .

در سال گذشته که آخرین ترم دانشگاه را می گذرانید نمره اول شد و به همین دلیل از طرف دانشگاه صنعتی شریف برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پذیرفته شد.دانشگاه صنعتی شریف از دانشگاههای کشور رتبه اولها را انتخاب و بدون کنکور پذیرش می کند که از دانشگاه شیراز این جوان سرافراز داریونی انتخاب شده است.

برای وی آرزوی موفقیت داریم .محمدرضا بردبار یک از افتخارات و نوابغ داریون است که ثابت کرد در محیطی کوچک و بدون امکانات مثل داریون هم می توان مدارج علمی را طی کرد و به موفقیت رسید .

امیدواریم تمام دانش آموزان منطقه ی داریون وی را الگو قرار داده و درس بخوانند و هرگز از یاد خدا غافل نشوندو مطمئن باشند که اگر اراده داشته باشند میتوانند موفق شوند.