یوسف بذرافکن| در جلسه ای که با حضور اعضا  شوراهای اسلامی شهر داریون و روستاهای حومه در محل مصلی برگزار شد مشکلات مخابرات داریون و تلفن های ثابت و همراه با مدیر کل شرکت مخابرات فارس و مدیر شرکت مخابرات شهرستان شیراز درمیان گذاشته شد . در این جلسه که با دعوت امام جمعه منطقه […]

یوسف بذرافکن|

در جلسه ای که با حضور اعضا  شوراهای اسلامی شهر داریون و روستاهای حومه در محل مصلی برگزار شد مشکلات مخابرات داریون و تلفن های ثابت و همراه با مدیر کل شرکت مخابرات فارس و مدیر شرکت مخابرات شهرستان شیراز درمیان گذاشته شد .

در این جلسه که با دعوت امام جمعه منطقه داریون تشکیل شده بود اعضای شوراها و تنی چند از شهروندان به بیان مشکلات مختلف در مورد مخابرات پرداختند .

به گزارش داریون نما در آغاز جلسه حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون ضمن تشکر از مدیر کل مخارات فارس و مدیر مخابرات شیراز که به منطقه داریون سفر کرده اند ،خواهان توجه بیشتر مسولین به برطرف شدن مشکلات منطقه داریون شد و در ادامه حا ضران به بیان مشکلات و سوالات خود پرداختند . مهمترین مسائلی که در این جلسه مطرح شد عبارت بود از : عدم آنتن دهی مناسب تلفن های همراه ، نیاز مردم به اشتراک تلفن های ثابت با توجه به توسعه شهر و منطقه داریون ، نیاز مبرم به اینترنت پرسرعت، نیاز مدارس و.در مانگاه ها به اینترنت ، نیاز مخابرا ت به ساختمان مناسب و در شان مردم داریون، تقاضای دانشجویان برای اشتراک اینترنت ،برطرف کردن مشکلات خطوط تلفن روستاها . در ادامه مدیر کل شرکت مخابرات استان و مدیر مخابرات شهرستان به پاسخ سوالات و مشکلات پرداختند.مدیر کل مخابرات فارس اعلام کرد که با واگذاری مخابرات به بخش خصوصی ،این سهم داران هستند که با توجه به اقتصادی بودن یا نبودن پروژه ها و خدمات به این موضوع می پردازند و مشکلات پیش آمده ناشی از تحریم ها مسائل راپیچیده تر و سخت تر کرده است در عین حال مردم و مسولین باید با صبر و حوصله و پیگیری مداوم برای برطرف کرن مشکلات تلاش کنند و ما نیز به نوبه خود مشکلات مطرح شده در این جلسه را مد نظر گرفته و در حد امکان برای برطرف کرن آنها تلاش می کنیم . این جلسه پس از برگزاری نماز شکوهمند جمعه دیروز برگزاری شد و برخی از اعضای شوراها حضور نداشتند .