به اهتمام مجمع منتظران حضرت قاِئم(عج) و به میزبانی عبدالله کاظمی از جوانان علاقمند به اهل بیت از برگزارکنندگان جشن های نیمه شعبان در داریون تجلیل شد. به گزارش داریون نما در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون طی سخنانی با تشکر از مردم ولایتمدار داریون به جهت برگزاری باشکوه جشن […]

به اهتمام مجمع منتظران حضرت قاِئم(عج) و به میزبانی عبدالله کاظمی از جوانان علاقمند به اهل بیت از برگزارکنندگان جشن های نیمه شعبان در داریون تجلیل شد.

به گزارش داریون نما در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون طی سخنانی با تشکر از مردم ولایتمدار داریون به جهت برگزاری باشکوه جشن های نیمه شعبان اظهار امیدواری کرد این مراسم در سالهای آینده همچنان باشکوه و با عظمت برگزار شود.

وی در ادامه با اشاره به نقاط ضعف و قوت جشن های امسال نیمه شعبان در داریون از متولیان این جشن ها خواست تا تلاش کنند ضعف ها کمتر  و بر نقاط قوت افزوده شود.

به گزارش داریون نما در این مراسم بهرام کرمدار از مسوولین هیات فوتبال استان فارس نیز حضور داشت.

گفتنی است در برپایی این مراسم اعضای مجمع منتظران حضرت قائم و به خصوص روح الله قربانی،عبدالله کاظمی،محمدحسین بذرافشان،مهدی نام آور و…تلاش های زیادی انجام دادند.