ضمن سلام و عرض ادب خدمت کاربران و مخاطبان همیشگی و صمیمی سایت داریون نما  نکاتی را به سمع و نظر شما خوبان می رسانیم. *چه نوع عکس هایی در بخش دفترچه خاطرات منتشر می شود؟ خوب است مخاطبان عزیز مطلع باشند که سایت داریون نما قادر به انتشار هر عکس قدیمی نیست. به بیانی […]

ضمن سلام و عرض ادب خدمت کاربران و مخاطبان همیشگی و صمیمی سایت داریون نما  نکاتی را به سمع و نظر شما خوبان می رسانیم.

*چه نوع عکس هایی در بخش دفترچه خاطرات منتشر می شود؟

خوب است مخاطبان عزیز مطلع باشند که سایت داریون نما قادر به انتشار هر عکس قدیمی نیست.

به بیانی دیگر هر عکسی تنها به دلیل قدیمی بودن فابلیت انتشار ندارد. به عنوان مثال باید عرض کنیم که تا کنون بیش از 20 عکس قدیمی به دست ما رسیده که قابلیت انتشار در سایت را ندارد.

این عکس های قدیمی عموما عکس های سه در چهار یا شش در چهار هستند. عکس های افرادی که خوشبختانه در قید حیات هم هستند و به جز قدیمی بودن شاخصه خاصی برای انتشار ندارند.

عکس های قدیمی ارسالی باید تصویر حاوی چند نفر یا به صورت دسته جمعی باشد.

در مواردی خاص مثلا انتشار کارت قدیمی پایان خدمت مرحوم محمود بذرافکن، شاخصه اصلی آن نوع کارت پایان خدمت است که برای مخاطب جالب است نه شخصی که کارت متعلق به اوست.

این توضیحات را نوشتیم برای کاربران عزیز که در جریان کار این بخش قرار گیرند.

*ساعت آنلاین بودن سایت داریون نما

ان شاالله از روز شنبه ساعت آنلاین بودن سایت داریون نما تا از حدود 11حداکثر 12 شب خواهد بود و نظرها و دیدگاهایی که بعد از این ساعت به سایت ارسال شوند در روز بعد نمایش داده خواهند شد.

ضمن اینکه سعی می شود در محدوده ساعت 9 تا 13 نیز مطالب سایت بروز شود.

*مطالب خود را پس از ویرایش کامل برای سایت ارسال کنید

از دوستان عزیز خواهشمندیم مطالبی را که برای سایت داریون نما ارسال می کنند ابتدا به صورت کامل خوانده و ویرایش مد نظر خود را انجام دهند و سپس ان را برای داریون نما ارسال کنند تا نیازی نباشد مطالبی که در سایت و فضای مجازی منتشر شده دوباره بروزرسانی شود. این مورد در ظاهر مشکل ساده ای به نظر می رسد اما باید بدانیم که در قرارگرفتن مطالب در آرشیو گوگل مشکل ایجاد می کند.

*به اخلاق مداری پایبند باشیم

لطفا نظرات و دیدگاه های خود را طوری بنویسید که قابلیت انتشار داشته باشد بدان معنی که در بیان دیدگاه ها و نظرات توهین به فرد یا افراد خاصی نباشد.

*تسویه حساب کنید!

خوب است کاربران داریون نما بدانند با توجه به حجم مطالب و گستردگی مخاطبان اداره چنین سایتی هزینه هایی دارد. از زمان آغاز به کار سایت داریون نما تا کنون به یاری خدا سایت توانسته بدون نیاز به نهاد یا افراد به صورت کاملا مستقل اداره شود و به یاری خدا این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

آنهایی که با پشتیبانی چنین سایتهایی آشنایی داشته باشند می دانند که اداره سایتی مانند داریون نما هزینه هایی دارد.

به عنوان مثال همین چند روز گذشته مبلغی نزدیک به 420 هزار تومان برای سایت هزینه شد. این مبالغ به جز هزینه برق و اینترنت و وقت و… است. نکته اما اینجاست که صرف چنین هزینه هایی فصلی و یا حتی سالیانه نیست بلکه اغلب اوقات ماهیانه یا نهایتا دو ماهه و سه ماهه است.

این نکته مهم را هم بگوییم که برای اداره سایت داریون نما بر مردم داریون هیچ گونه منتی نیست ما این کار را وظیفه خود می دانیم اما می خواهیم بگوییم سایت داریون نما که به هیچ نهاد و ارگان رسمی و غیر رسمی متصل نیست و مستقل است تنها راه  درآمدش اندک آگهی هایی است که در آن منتشر می شود.

از ابتدای راه اندازی سایت داریون نما تا کنون اگهی خاصی که شامل مبلغی و درآمدی برای داریون نما شود در این سایت منتشر نشده جز دو سه مورد که کل مبلغ آن به 150 هزار تومان نمی رسد!

از دوستانی که تا کنون به داریون نما اگهی داده اند و وجه آگهی خود را پرداخت نکرده اند خواهش می کنیم بدهی خود به سایت را بپردازند تا بلکه….

باید بگوییم این آگهی هایی که از شما منتشر شد اصلا قابل شما همشهریان عزیز را ندارد اما چه کنیم که سایت هم هزینه هایی دارد که تازه اگر ابن مبالغ آگهی پرداخت شود در برابر هزینه هایی که تاکنون شده قطره ای در برابر دریاست.

اگر جسارتی کردیم ببخشید. همیشه شاد باشید.

تحریریه داریون نما