هم زمان با اولین روز ماه مبارک رمضان و در یک فضای معنوی و دوستانه جمعی از دانش آموزان شرکت کننده در فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون با امام جمعه منطقه داریون ملاقات کردند . در این دیدارکه در دفتر امام جمعه انجام گرفت ،حجت الاسلام عزیزی ضمن تشکر از برنامه های […]

هم زمان با اولین روز ماه مبارک رمضان و در یک فضای معنوی و دوستانه جمعی از دانش آموزان شرکت کننده در فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون با امام جمعه منطقه داریون ملاقات کردند .

در این دیدارکه در دفتر امام جمعه انجام گرفت ،حجت الاسلام عزیزی ضمن تشکر از برنامه های فرهنگی ،هنری و اوقات فراغت فصل تابستان در باره فضائل و برکات ماه مبارک رمضان ،روزه ،تلاوت قرآن و اطاعت از مقام معظم رهبری در دوران غیبت کبری امام زمان (عج) با دانش آموزان گفتگو کرد .

در این دیدار امام جمعه منطقه داریون به همه شرکت کنندگان جوایز ی اهدا نمود و از دانش آموزانی که در نماز جمعه شرکت می نمایند با اهدا ء هدیه به صورت ویژه تقدیر کرد .

در ضمن نظیر همین برنامه در آخرین روزهای ماه شعبان المعظم برای خواهران عضو کانون اجرا شد و حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون به خواهرانی که چادر را به عنوان حجاب برتر برگزیده اند از طرف دفتر امام جمعه جوایزی اهداء نمود . در این برنامه روح اله برزگر سرپرست کانون و یوسف بذرافکن مدیر سابق کانون نیز حضور داشتند ،لازم به یاد آوری است که امام جمعه جوان منطقه داریون ارتباط بسیار خوب و نزدیکی با نوجوانان و جوانان داردو همواره اعضای کانون رامورد لطف خود قرار می دهند.