خبرنگار:علی مختاری| عملیات تعریض و بهسازی جاده داریون به ایزدخواست ،در محور شیراز به خرامه که از اوایل تیرماه آغاز شده تا پایان سال جاری به پایان می رسد. به گزارش  داریون نما،مسوول شرکت راهسازی آرایش شهری تهران با بیان این مطلب افزود:این پروژه شامل ۱۵کیلومتر عملیات خاکی با آسفالت کامل با (پل و دیواره) […]

خبرنگار:علی مختاری|

عملیات تعریض و بهسازی جاده داریون به ایزدخواست ،در محور شیراز به خرامه که از اوایل تیرماه آغاز شده تا پایان سال جاری به پایان می رسد.
به گزارش  داریون نما،مسوول شرکت راهسازی آرایش شهری تهران با بیان این مطلب افزود:این پروژه شامل ۱۵کیلومتر عملیات خاکی با آسفالت کامل با (پل و دیواره) و ۳۰کیلومترهم با آسفالت دولایه خواهد بود که با هزینه ایی بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال و از محل اداره کل راه و شهرسازی استان فارس آغاز شده است .
مهندس جعفرروایی ضمن انتقاد از نحوه همکاری برخی از کشاورزان منطقه گفت:همانطور که می دانید این محور بسیار خطرناک و خراب بوده که هرساله تلفات مالی و جانی به مردم عزیز تحمیل می کند لذا از این عزیزان تقاقضا داریم تا رفتار مناسب تری با ماموران راهسازی داشته باشند تا انها نیز بتوانند با یاری خداوند هر چه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانند.
وی بیان داشت:در حال حاضر تعداد۳۰دستگاه از انواع ماشین آلات راه سازی مانند کمپرسی،بیل مکانیکی ،لودر،غلطک همراه با ۵۰نفر پرسنل مشغول فعالیت در این محور است.