خبرنگار:علی مختاری| تیم امید، قهرمان مسابقات فوتسال شهر داریون (جام ازادگان )شد. به گزارش داریون نما در بازی پایانی،تیم خوب و جوان امید در برابر پاس این شهر صف ارایی کرد که در هر دو تیم در پایان وقت قانونی با نتیجه 3بر3 به رختکن رفتند.  برای تعیین تیم قهرمان کار به ضربات حساس  و […]

 خبرنگار:علی مختاری|

تیم امید، قهرمان مسابقات فوتسال شهر داریون (جام ازادگان )شد.

به گزارش داریون نما در بازی پایانی،تیم خوب و جوان امید در برابر پاس این شهر صف ارایی کرد که در هر دو تیم در پایان وقت قانونی با نتیجه 3بر3 به رختکن رفتند.

 برای تعیین تیم قهرمان کار به ضربات حساس  و نفسگیر پنالتی کشیده شد که امید بهتر عمل کرد و با نتیجه نزدیک 5بر4 تیم قدرتمند پاس را شکست داد و بر سکوی نخست ایستاد ،تیم تربرجعفری نیز به مقام سوم دست یافت.

برای تیم امید داریون ،جوادشیرازی ،مهدی کشاورز،مهدی سالاری ،فرزادبهمن زاده ،گلزنی کردند ضمن اینکه گلهای پاس نیز توسط میثم طالبی ،ساسان امیری و محمدبذرافشان به ثمر رسید.

این دوره از مسابقات در سالن ورزشی شهر داریون و با شرکت 11تیم در دو گروه انجام شد ضمن اینکه این بازیها با استقبال گرم و خوب تماشاچیان فهیم این منطقه روبروشد.

جواد شیرازی از تیم امید با زدن 16گل،آقای گلی این مسابقات را به خود اختصاص داد،و جایزه اخلاق هم به تیم شهید ظهرابی داریون رسید.

تیم قهرمان با این نفرات جوادشیرازی،هادی بذرافکن،سهندسالاری،مهدی کشاورز،محمدجوادبداغی،محسن ابراهیمی،مهدی سالاری ،حسین زارعی و فرزاد بهمن زاده پای به این مسابقات گذاشته بودند.

سرمربی این،عظیم میرزاده و سرپرستی نیز بعهده مهران افشار بود.

در این رابطه مسوول ورزش و جوانان شهر داریون گفت: مسابقات یاد شده زیر نظر این نمایندگی و همکاری پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع) داریون،فرماندهی پاسگاه انتظامی روستای دودج (سروان لشکری و پرسنل این پاسگاه ) و همچنین رییس دانشگاه آزاد داریون (دکترقائدی) انجام گرفت که جا دارد از زحمات بی دریغ و پر ارزش آنها کمال تشکر و قدردانی را دارم.

علی بذرافکن افزود:سعی ما بر این بوده تا با توجه به ماه مبارک رمضان و به مناسبت آغاز بازگشت آزادگان عزیز جنگ تحمیلی به میهن اسلامی این مسابقات را برگزار کرده و قصدمان بر این است که در تقویم ورزشی این شهر گنجانده و بعنوان یک جام معتبر ثبت کنیم .

وی ادامه داد: قضاوت بازیهای این تورنمنت، بعهده آقایان الماس زارع،عباس اسدی ،رحمان جوکار،محمدرضا کشاورز،غلامرضا کشاورز،پیمان رحیم خانلی و امین برزگر همگی از منطقه داریون بود.