همزمان با آغاز هفته سوم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ، ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران خواهد بود. به گزارش پایگاه خبری تماشاگر در همین  رابطه مدیر خزانه‌داری و پشتیبانی هیئت فوتبال استان فارس در جمع اصحاب رسانه به تشریح شرایط و زمان فروش بلیط ورودی […]

همزمان با آغاز هفته سوم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ، ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تماشاگر در همین  رابطه مدیر خزانه‌داری و پشتیبانی هیئت فوتبال استان فارس در جمع اصحاب رسانه به تشریح شرایط و زمان فروش بلیط ورودی این دیدار پرداخت و گفت :

 با تصمیمات اتخاذ شده تعداد یازده هزار بلیط به مبلغ 5000 تومان که قیمت گذاری آن از ابتدای فصل جاری لیگ برتر فوتبال کشور توسط فدراسیون فوتبال اعلام شده است راس ساعت 15 روز سه شنبه 15 مردادماه سال جاری در محل گیشه های فروش مجموعه ورزشی حافظیه شیراز به علاقمندان ورزش و فوتبال دوستان ارائه خواهد شد.

بهرام کرمدار افزود: جا دارد که ضمن سپاس ویژه از رفتارهای شایسته و ارزشی تماشاگران در دیدارهای گذشته این بار نیز انتظار همگامی و همدلی از این قشر دلسوز و فهیم جامعه ورزش داشته باشیم.

وی در آستانه عید سعید فطر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه علاقمندان در ماه کرامت و بندگی خدا ماه رمضان خاطر نشان ساخت: بازوی اصلی دست اندرکاران هیات فوتبال فارس در برگزاری شایسته چنین دیدارهایی که به نوعی آبرو و اقتدار فوتبال فارس می باشد تماشاگران می باشند که شک نداریم این بار نیز با توجه به شرایط معنوی ماه مبارک رمضان دست همدلی ما را بفشارند و رفتاری درخور فرهنگ و نام شیراز و فارس و سزاوار سومین حرم اهل بیت (علیه السلام) از خود نشان دهند.

مدیر خزانه‌داری و پشتیبانی هیئت فوتبال استان فارس ادامه داد : بر اساس هماهنگی های صورت پذیرفته و  برنامه ریزی های گذشته همراه بامجموعه اداره کل ورزش و جوانان ، هیات فوتبال فارس و با دوراندیشی نیروهای خدوم شورای تامین استان و نیز نیروهای انتظامی ، امنیتی ، یگان ویژه پاسداران انتظامی ، عوامل حراست و سایر ادارات و ارگانهای دست اندرکار اجرای بازی و بهره گیری از تجربیات گذشته فروش بلیط ، این بار نیز در جهت  جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و رفاه حال تماشاگرانتدابیر خاصی جهت تسهیل در امر تهیه بلیط و ورود تماشاگران اندیشیده  شده است.

بهرام کرمدار با بیان اینکه مثل بازی های گذشته تنها یک برگ بلیط به هر تماشاگر فروخته خواهد شد و با توجه به اینکه همزمان با تهیه بلیط افراد به سمت ورودیه مجموعه ورزشی حافظیه هدایت می شوند چنان چه فوتبال دوستان قصد ورود به استادیوم را در لحظه خرید بلیط ندارند از خرید بلیط خودداری کنند .

مدیر خزانه داری هیات فوتبال استان فارس با همین وجود خواستار تهیه بلیط در ساعات اولیه فروش بلیط شد تا از ایجاد فشار و ازدحام در صفوف و آسیب احتمالی به خردسالان یا افراد مسن هنگام تهیه بلیط جلوگیری شود.

کرمدار ادامه داد: در جهت رعایت مقررات و نظم و عدم ایجاد اختلال در ورود تماشاچیان و میهمانان ، موقعیت ورودیهای مجموعه ورزشی حافظیه بدین گونه است که  دربهای شماره یک (روبروی حافظیه) مخصوص تماشاگران فارسی و علاقمندان به تیم میزبان و درب شماره دو (روبروی روغن نباتی) مخصوص ورود تماشاگران تیم میهمان در نظر گرفته شده است ونیز درب شماره سه در خیابان جنب حرم مطهر علی ابن حمزه (ع) محل ورود خودروهای امدادی و اورژانس، می باشد. همچنین درب شماره چهار در باغ ملی مخصوص جایگاه ویژه VVIP و اصحاب رسانه ، درب شماره پنج در محل باغ ملی ویژه ورود میهمانان VIPو مسوولین اجرایی و درب شماره شش (نبش باغ ملی) که به خیابان حافظیه منتهی می شود ویژه ورود خودروی آتش نشانی، اتفاقات آب و برق و پوشش تصویری صدا و سیما پیش بینی  شده است.

وی با تشکر از مساعدت های همیشگی اصحاب رسانه از آنان خواست با همراه داشتن کارت شناسایی ویژه پوشش خبری لیگ و به منظور حفظ شان آنها در زمان ورود در ساعات نزدیک به برگزاری بازی که ازدحام محل ورود زیاد می شود حداکثر یکساعت پیش از شروع  بازی در محل ورزشگاه حاضر باشند.

 مدیر خزانه‌داری و پشتیبانی هیئت فوتبال استان فارس همچنین از کسانی که قصد تماشای این بازی در ورزشگاه را دارند درخواست کرد از خرید بلیط‌های خارج از گیشه و دست دوم خودداری نمایند چرا که هیات فوتبال فارس هیچگونه مسوولیتی در قبال خرید بلیط‌های جعلی از دست افراد سودجو و نیز دلالان بازار سیاه نخواهد داشت.

کرمدار از مسدود شدن خیابان حد فاصل چهاراه حافظیه تا ادبیات در روز برگزاری بازی فجر شهید سپاسی و استقلال تهران بنا بر تصمیمات پلیس راهور ناجا خبر داد و از شهروندان و تماشاگران درخواست کرد تا در زمان بازی تحت هیچ عنوان وسیله نقلیه خود را اطراف این ورزشگاه متوقف نکنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برنامه های فرهنگی – مذهبی ویژه ماه مبارک رمضان  جهت استفاده معنوی تماشاگران از ساعات مانده به شروع بازی و همچنین بین دو نیمه خبر داد.

کرمدار گفت: در جهت حفظ امنیت تماشاگران و نیز محیط ورزشگاه و اجرای اصول اخلاقی و ارزشی در میدان ورزش ، قاضی ویژه رسیدگی به جرائم ورزشی و اکیپ ویژه قضایی در محل ورزشگاه در زمان مسابقه حضور دارند که با همراهی تماشاگران فهیم  انجام وظیفه خواهند نمود.

 شایان ذکر است براساس اعلام سازمان لیگ، بازی فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران راس ساعت 22/15 روز سه شنبه15مردادماه سال جاری در محل مجموعه ورزشی حافظیه شیراز برگزار می شود.