خبرنگار:علی مختاری| اوایل مهرماه سال جاری یک دوره مسابقه فوتبال تحت عنوان “یادواره شهدای گرانقدر روستای کوشک مولا با شرکت تیم های منطقه داریون برگزار می شود. مسوول برگزاری این بازیها گفت: طبق یک اطلاعیه  نحوه نام نویسی و شرکت تیم ها چاپ و در روستاهای منطقه داریون بطور  گسترده توزیع و اعلام داشته ایم که تیم […]

خبرنگار:علی مختاری|

اوایل مهرماه سال جاری یک دوره مسابقه فوتبال تحت عنوان “یادواره شهدای گرانقدر روستای کوشک مولا با شرکت تیم های منطقه داریون برگزار می شود.

مسوول برگزاری این بازیها گفت: طبق یک اطلاعیه  نحوه نام نویسی و شرکت تیم ها چاپ و در روستاهای منطقه داریون بطور  گسترده توزیع و اعلام داشته ایم که تیم های متقاضی  تا 22شهریور ماه جاری فرصت دارند  تا با ارسال مدارک کامل خود نسبت به حضور در این تورنمنت اعلام آمادگی کنند.

محمدرضا کشاورز ادامه داد: تاکنون شرکت 9 تیم حتمی شده که پس از پایان مهلت داده شده،روز 29شهریور و با حضور نماینده آنها  مراسم قرعه کشی و در تاریخ 5مهرماه نیز با سوت داور، بازیها بطوررسمی افتتاح خواهد شد.

وی هدف از برگزاری بازیها را،تجلیل از مقام شامخ شهدای روستای کوشک مولا و زنده نگه داشتن دلاوریهای آنان در هشت دفاع مقدس عنوان کرد وافزود:چند تن از این شهدای والامقام عضو تیم فوتبال کوشک مولا بوده اند که ما قصد داریم با انجام این بازیها یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم .

کشاورز تاکید کرد:وجود امکانات نسبی و بازیکنان مستعد و جوان نیز می تواند ورزش این منطقه را پویا کرده و با جمع کردن آنها به دورهم میتوانیم یک فضای دوستانه و صمیمی را برایشان بوجود آورد .

وی در خصوص منبع مالی این بازیها گفت:منبع مالی خاصی برای انجام بازیها نداریم و ما بالاجبار این مبلغ از تیم های شرکت کننده دریافت می کنیم که تا حدودی وجهه خوبی هم ندارد چون آنها مهمان ما هستند.

وی تاکید کرد:به همین دلیل از شورای اسلامی روستای کوشک  مولا،شورای شهر، شهرداری و همچنین مسوول ورزش و جوانان شهر داریون تقاضا داریم تا در دوران بعدی منبع مالی آن را تامین کرده و آنرا در تقویم بازیهای منطقه داریون بگنجانند تا هر سال یک روستا میزبان این بازیها باشد.