همزمان با آغاز هفته دولت مراسم پایانی فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی وحدت داریون در سالن مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد برگزار شد . به گزارش داریون نما در این مراسم که با حضور دانش آموزان ، اولیا ء آنها ، مربیان کانون و تعدادی از مسولین برگزار شد حجت السلام احمدی از دفتر نماز جمعه […]

همزمان با آغاز هفته دولت مراسم پایانی فعالیتهای تابستانی کانون فرهنگی وحدت داریون در سالن مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد برگزار شد .

به گزارش داریون نما در این مراسم که با حضور دانش آموزان ، اولیا ء آنها ، مربیان کانون و تعدادی از مسولین برگزار شد حجت السلام احمدی از دفتر نماز جمعه منطقه داریون به سخنرانی پرداخت .

در ادامه یوسف بذرافکن مدیر سابق کانون ( به عنوان مجری ) گزارشی از فعالیتهای تابستانی کانون ارائه نمود. وی جذب بیش از 350 نفر دانش آموز پسر ودختر در رشته های قرآن، کامپیوتر، فوتبال، زبان انگلیسی، طراحی، نقاشی و نونهالان را از جمله  فعالیتهای کانون اعلام کرد و همچنین برگزاری اردوی مشتر ک با کانون مسجد برای پسران و اردوی خانوادگی برای خواهران ، دیدار اعضای فعال کانون با امام جمعه منطقه داریون، مسابقه شاد گروهی و مسابقه فوتبال را از دیگر برنامه های اوقات فراغت کانون عنوان کرد.

سپس یکی از دانش آموزان با قرائت شعری زیبا یاد و نام شهیدان دولت شهید رجایی و باهنر را گرامی داشت.

در پایان این مراسم  زارعی مسول نمایندگی آموزش و پرورش و مسوولین حاضر در جلسه جوایز نفرات برتر رشته های مختلف را به دانش آموزان منتخب اهداء کردند.

اجرای مسابقه حضوری از سخنرانی حاج آقا احمدی از دیگر برنامه های این مراسم بود در این جلسه از زحمات مربیان کانون و  روح اله برزگر که سرپرستی فعالتیت های تابستانی را برعهده داشتند تشکر بعمل آمد.