خبرنگار:یوسف بذرافکن|عکس ها:روح الله قربانی به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام مراسم سخنرانی و عزاداری با شکوهی در بیت امام جمعه منطقه داریون برگزارشد . به گزارش داریون نما در این مراسم که جمعی از عاشقان خاندان عصمت و طهارت از شهر داریون و روستاهای حومه شرکت داشتند حجت الاسلام احمدی مسول واحد […]

خبرنگار:یوسف بذرافکن|عکس ها:روح الله قربانی

به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام مراسم سخنرانی و عزاداری با شکوهی در بیت امام جمعه منطقه داریون برگزارشد .

به گزارش داریون نما در این مراسم که جمعی از عاشقان خاندان عصمت و طهارت از شهر داریون و روستاهای حومه شرکت داشتند حجت الاسلام احمدی مسول واحد فرهنگی دفتر امام جمعه به سخنرانی پرداخت. وی در سخنان خودبا اشاره به فضائل ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام به بیان و تشریح حدیثی گهربار درمورد صفات اهل دنیا و دنیا پرستان پرداختند در ادامه این مراسم حاج محمد حسین بذرافشان از مداحان اهلیبت علیهم و السلام نوحه سرا یی کرد و حجت السلام احمدی به ذکر مصیبت و روضه خوانی در مصیبت رئیس مذهب جعفری پرداختند .

در پایان این مراسم که با دعوت حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون و ستاد نماز جمعه برگزار شده بود با صرف شام از عزاداران پذیرایی بعمل آمد . درضمن در روز دوشنبه عصر، هم زمان با سالروز شهادت این امام بزرگوار نظیر همین مراسم، ویژه خواهران در بیت امام جمعه محترم برگزار شد .