همواره گفته ایم و باز هم می گوییم که “داریون نما” اگر بعد از گذشت نزدیک به دوسال همواره روند صعودی داشته هرچه بوده ابتدا توجه و عنایات حضرت حق بوده و بعد از آن اعتماد و همراهی کاربران و مخاطبان عزیز بوده است. امروز خوشحالیم که به مخاطبان خود اعلام کنیم در آستانه دومین […]

همواره گفته ایم و باز هم می گوییم که “داریون نما” اگر بعد از گذشت نزدیک به دوسال همواره روند صعودی داشته هرچه بوده ابتدا توجه و عنایات حضرت حق بوده و بعد از آن اعتماد و همراهی کاربران و مخاطبان عزیز بوده است.

امروز خوشحالیم که به مخاطبان خود اعلام کنیم در آستانه دومین سال راه اندازی سایت داریون نما، این سایت مردمی این روزها بهترین رتبه خود را در مرجع جهانی رتبه بندی سایتها(آلکسا) داراست.

هرچند آمار دقیقی از تعداد سایتها و وبلاگهای موجود در سطح جهان و ایران در دسترس نیست. اما بر اساس آمار سایت تکنوراتی چیزی حدود 200 میلیون سایت و وبلاگ در دنیای مجازی موجود است. از این تعداد گفته می شود حدود 4 میلیون سایت و وبلاگ مربوط به ایران است.

نکته جالب اینکه از بین این 4 میلیون سایت و وبلاگ رتبه داریون نما تا ساعت8و30 دقیقه جمعه 15 شهریور نودو دو 13135(سیزده هزار و صدو سی و پنج) بوده است که برای داریون نما رتبه بسیار خوبی به حساب می آید.

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که رتبه داریون نما طی این دو سال همواره روند صعودی داشته و این رتبه بهترین رتبه سایت داریون نما از ابتدا تا کنون است.

بار دیگر ضمن شکرگزاری خداوند بزرگ این موفقیت را به صاحبان اصلی داریون نما، یعنی مردم منطقه داریون تبریک می گوییم.

نکته:تمام آمار ارایه شده رسمی بوده و با مراجعه به سایتهای ذکر شده قابل استخراج است.