روح الله قربانی| ازچند روز قبل بازي تيم فجر شهيد سپاسي و تراكتورسازي تبريز كه از هفته ششم رقابتهاي فوتبال در استاديوم حافظيه برگزار مي شد قصد كردم به استاديوم حافظيه بروم و بازي را از نزديك تماشا بكنم با هماهنگي كه با جوكار از پرسنل شهرداري انجام دادم قرار شد جمعه  با او به […]

روح الله قربانی|

ازچند روز قبل بازي تيم فجر شهيد سپاسي و تراكتورسازي تبريز كه از هفته ششم رقابتهاي فوتبال در استاديوم حافظيه برگزار مي شد قصد كردم به استاديوم حافظيه بروم و بازي را از نزديك تماشا بكنم با هماهنگي كه با جوكار از پرسنل شهرداري انجام دادم قرار شد جمعه  با او به ورزشگاه برويم كه وي موفق به آمدن نشد ساعت 7 به سمت ورزشگاه حركت كردم كه بعد از خريد بليط در هنگام ورود به استاديوم با بهرام كرمدار مدير خزانه داري هيات فوتبال فارس برخورد كردم وي گفت :صبر كن تا با هم به داخل برويم خلاصه تا آمد باجه هاي بليط را مرتب تر كند و كارها را سازماندهي كند و با هم به داخل برويم سوت پايان نيمه اول توسط داور زده شد همراه كرمدار راهي داخل استاديوم شديم وي  مرا با عنوان خبرنگار سایت داریون نما به مدير روابط عمومي و مطبوعات هیات فوتبال فارس معرفی و مرا به سمت جايگاه خبرنگاران هدايت كرد .در آنجا با ديدن مدير سايت داريون نما اعتماد به نفسم هم بيشتر شدو از آنجا كه خبرنگاري لحظه اي است قرار شد گزارشي براي سايت داريون نما تهيه و ارسال كنم.

در همين حال بازيكنان براي شروع نيمه دوم وارد زمين شدند و در بين آنها مهرزاد معدنچي را ديدم كه آرام به سمت نيمكت تيمش(فجر شهيد سپاسي)در حال حركت بود يادم آمد روزهاي كه اين بازيكن عضو پرسپولیس بود و برای خودش بروبیایی داشت را تشويقهاي آنچناني مي كردند . واقعا چقدر فوتبال بي رحم است و شايد هم يكي از عللي كه بازيكنان فوتبال بعد از بازنشستگي دچار افسردگي مي شوند همين باشد.

نيمه دوم بازي شروع شد و بازي سرد و كسل كننده اي بودتا اينكه در دقيقه 73 برخورد سيامك كوهنورد (كاپيتان سپاسي)با بازيكن تيم تراكتور سازي باعث درگيري و تعطيلي بازي به مدت حدود يك دقيقه و اخراج وي شد و بازي با همان نتيجه صفر بر صفر به پايان رسيد.

بازي كه تمام شد متوجه شدم مدير سايت داريون نما از دوستان نزديك و صميمي فرشيد طالبي بازیکن شیرازی تراکتورسازی است و اصلا براي ديدن او به ورزشگاه آمده است در همين لحظه كه منتظر آمدن فرشيد طالبي بوديم كلمه اي روي ديوار استاديوم حافظيه نوشته بود كه توجه ما را به خود جلب كرد و آن جمله اين بود:”اجدر داریون”!

غلام پیروانی سرمربی فجر سپاسی شیراز

بعد از ديدار جناب داریون نما با فرشيد طالبي با مدير داریون نما حاشيه هاي ديگري نيز به وجود آمد از قرار معلوم آقای داریون نما در در روزنامه خبر جنوب مطلبي انتقادآمیز پيرامون غلام پيرواني نوشته بود كه پیروانی با ديدن آقای داریون نما چند دقيقه اي به صورت گلايه آميز با وي صحبت كرد هرچند که جناب داریون نما با صبر و بردباری به انتقادهای پیروانی پاسخ می داد اما انگار مش غلام عصبانی تر از این حرفها بود و گوشش به چیزی جز زبان خودش بدهکار نبود.

در همين حال محمد هادي آيت اللهي نايب رييس اول فدراسيون فوتبال نيز آمد و پس از روبوسي با جناب داریون نما نگذاشت کار به جای باریک بکشد! و پیروانی را برد و جریان همین جا تمام شد!