از سوی هیات برگزاری مراسم دومین سالگرد راه اندازی پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما دبیر اجرایی این مراسم معرفی شد. به گزارش داریون نما جلیل زارع از فعالان فرهنگی منطقه داریون که یکی از اعضای فعال تحریریه سایت داریون نما نیز هست با تصمیم هیات برگزاری این مراسم،به عنوان دبیر اجرایی مراسم دومین سالگرد راه اندازی […]

از سوی هیات برگزاری مراسم دومین سالگرد راه اندازی پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما دبیر اجرایی این مراسم معرفی شد.

جلیل زارع دبیر اجرایی مراسم دومین سالگرد راه اندازی داریون نما

به گزارش داریون نما جلیل زارع از فعالان فرهنگی منطقه داریون که یکی از اعضای فعال تحریریه سایت داریون نما نیز هست با تصمیم هیات برگزاری این مراسم،به عنوان دبیر اجرایی مراسم دومین سالگرد راه اندازی سایت داریون نما انتخاب شد.

هماهنگی تمامی برنامه های اصلی و فرعی،تهیه دعوت نامه ها،دعوت از میهمانان و… از جمله وظایف دبیر اجرایی این مراسم عنوان شده است.

بر اساس تصمیم هیات برگزاری تمامی برنامه هایی که قرار است در روز مراسم انجام شود توسط این هیات تصویب و جهت اجرا به دبیر اجرایی مراسم ابلاغ می شود.

همچنین تمام داریونی های فرهنگ دوست در هرکجای دنیا که هستند می توانند برنامه های پیشنهادی خود برای این مراسم را در بخش دیدگاه های همین مطلب یا به آدرس ایمیل داریون نما(daryonnama@gmail.com) ارسال کنند.

گفتنی است مراسم دومین سالگرد راه اندازی داریون نما پنج شنبه 28 شهریور در محل مجتمع فرهنگی گلهای باغ نبوت داریون برگزار می شود.