جلیل زارع| همان طور که می دانید، بیش از ۱۰۰ نفر در طرح آیه های تمدن شرکت کردند که با توجه به سهمیه ی در نظرگرفته شده برای منطقه ی داریون، تعدادی از این عزیزان، پذیرفته شده و تا ورود به دانشگاه از آموزش و دریافت تسهیلات رایگان موسسه برخوردار خواهند بود.این طرح سال های […]

جلیل زارع|

همان طور که می دانید، بیش از ۱۰۰ نفر در طرح آیه های تمدن شرکت کردند که با توجه به سهمیه ی در نظرگرفته شده برای منطقه ی داریون، تعدادی از این عزیزان، پذیرفته شده و تا ورود به دانشگاه از آموزش و دریافت تسهیلات رایگان موسسه برخوردار خواهند بود.این طرح سال های دیگر نیز به اجرا در خواهد آمد.

ولی از آن جا که هدف موسسه ی داریون، آموزشی همگانی برای دانش آموزان عزیز منطقه است، به عنوان گامی دیگر، بر آن شدیم تا این فرصت را در اختیار همه ی دانش آموزان علاقمند قرار دهیم؛ به گونه ای که هر کسی بتواند با صرف کم ترین هزینه، بیش ترین بهره را ببرد.

این طرح، طرح آیه های تمدن( گروه “ب” ) نام دارد. گروه “ب” شامل همه ی دانش آموزان علاقمند منطقه ی داریون است. خواه در طرح آیه های تمدن شرکت کرده و حد نصاب لازم برای عضویت در طرح را کسب نکرده باشند و خواه به هر علت موفق به ثبت نام نشده باشند.

ما برای رفاه حال دانش آموزان عزیز، هزینه های تمام شده ی طرح را محاسبه کرده ایم که از این مقدار ۵۰ درصد آن را موسسه پرداخت خواهد نمود و ۵۰ درصد بقیه توسط دانش آموز تامین خواهد شد.بنابراین، عزیزان علاقمند، می توانند با مراجعه به کافی نت پارسا(تلفن: ۲۷۱۳۳۳۲) واقع در شهر داریون و پرداخت نصف هزینه ی تمام شده، در این طرح ثبت نام نموده و از اوایل سال تحصیلی همراه با پذیرفته شدگان مرحله ی اول، تحت آموزش قرار گرفته و از امکانات و تسهیلات طرح استفاده نمایند.برنامه ها و تسهیلات طرح، متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

نتایج نهایی پذیرفته شدگان مرحله ی اول نیز به زودی اعلام خواهد شد.
منتظر سایر طرح های موسسه باشید.