روز گذشته خبر برگزاری بازی های عراق در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام ملت های آسیابه میزبانی ایران در رسانه ها منتشر شد. در این خبر اعلام شده بودتيم ملي فوتبال عراق به خاطر شرايط نامناسب در اين کشور نمي‌تواند بازي‌هاي رسمي خود در مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2015 را ميزباني کند. به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی” تماشاگر” […]

روز گذشته خبر برگزاری بازی های عراق در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام ملت های آسیابه میزبانی ایران در رسانه ها منتشر شد.

در این خبر اعلام شده بودتيم ملي فوتبال عراق به خاطر شرايط نامناسب در اين کشور نمي‌تواند بازي‌هاي رسمي خود در مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2015 را ميزباني کند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی” تماشاگر” بهرام کرمدار در این رابطه گفت: فدراسيون فوتبال عراق پيش از اين قطر را به عنوان کشور ميزبان بازي‌هاي خود انتخاب کرده بود، اما به نظر مي‌رسد که آنها از ميزباني قطري‌ها راضي نيستند، چرا که پيش از اين اعلام کردند که مي‌خواهند ايران را به عنوان ميزبان انتخاب کنند.

وی افزود:در حالی که پیش از این “کامل زغير” يکي از اعضاي فدراسيون فوتبال عراق از موافقت فدراسيون فوتبال ايران با برگزاري بازي‌هاي اين کشور در ورزشگاه غدير اهواز خبر داده بود اما اکنون شنیده می شود به دلیل برخی مسایل امنیتی، این بازیها در شهر اهواز برگزار نخواهد شد.

کرمدار گفت: بازیهای تیم ملی عراق احتمالا در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

این مقام مسوول افزود:همچنین در این تاریخ بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای بازی عراق-عربستان وارد شیراز خواهند شد از ورزشگاه در دست ساخت میانرود و همچنین زیرساخت های شیراز جهت میزبانی احتمالی جام ملتهای آسیابازدید خواهند کرد.

کرمدار اظهار داشت: نام شیراز نیز به عنوان یکی از شهرهای میزبان جام ملتهای آسیا از طرف فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون فوتبال اسیا معرفی شده و با توجه به جاذبه های گرذشگری و نقاط توریستی استان فارس هیچ بعید نیست در صورت کسب میزبانی جام ملتهای آسیا توسط ایران ، شیراز به عنوان یکی از چهار شهر میزبان جام ملتهای آسیا معرفی شود.