خبرنگار:مجتبی ظهرابی| اولین جلسه شورا ی اسلامی دوره چهارم شهر داریون ۱۳ شهریورماه در دفتر شهرداری داریون با حضور تمامی اعضا شورا برگزار شد. به گزارش داریون نمادر ابتدای این جلسه داریوش شکری به بیان جزئیات جلسه بخشداری با اعضا شورای دوره چهارم پرداخت و افزود:در جلسه هیأت رییسه دیروز در حضور بخشدار مرکزی مسوولیتهای […]

خبرنگار:مجتبی ظهرابی|

اولین جلسه شورا ی اسلامی دوره چهارم شهر داریون ۱۳ شهریورماه در دفتر شهرداری داریون با حضور تمامی اعضا شورا برگزار شد.
به گزارش داریون نمادر ابتدای این جلسه داریوش شکری به بیان جزئیات جلسه بخشداری با اعضا شورای دوره چهارم پرداخت و افزود:در جلسه هیأت رییسه دیروز در حضور بخشدار مرکزی مسوولیتهای اعضا شورای شهر داریون به ترتیب زیر مشخص شد:
داریوش شکری رییس شورای شهر داریون
مریم جهاندیده نایب رییس شورای شهر داریون
طیبه مردانه:منشی و نماینده شورا در شهرستان
علی اکبر فاتحی: خزانه دارشورا
کامران خورشیدی: عضو پنجم شورا
شکری در خصوص وضعیت تعیین و انتخاب شهردار نیز گفت: در حال حاضر با تصمیم اعضا شورا محمد زارعی معاون سابق امور اداری و مالی شهرداری بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب شده تا اعضا شورا فرصت و وقت کافی جهت انتخاب شهردار اصلح با ویژگی ها و خصوصیات مد نظر شورا داشته باشند.
رییس شورای اسلامی شهر داریون در خصوص برخی از گمانه زنی ها مبنی بر این که اعضا شورا از طرف برخی از افراد برای انتخاب شهردار تحت فشار هستند اظهار داشت:اعضا این دوره شورا ضمن احترام و استفاده از نظرات و عقاید همه افراد و مردم داریون بصورت مستقل و با همفکری خود اعضا بهترین تصمیم را در راستای منافع مردم وشهر داریون اتخاذ خواهد کرد.
در ادامه جلسه محمد زارعی سرپرست موقت شهرداری داریون ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای اعضا شورا از اعتماد این اعضا تشکر و قدر دانی کرد و افزود:انشااله با تعامل و همفکری بتوانیم خدمتگزاری شایسته برای مردم داریون باشیم و سپس به بیان توضیحاتی از امور جاری و فعالیتهای پیش روشهرداری پرداخت.
اعضا شورا نیز حدود یک ساعت به بررسی فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام شهرداری پرداختند و در مورد مباحثی از قبیل بودجه سال ۹۲،منابع تامین بودجه،گزارش حسابرسی سال ۹۱،فعالیتها و هزینه های جاری شهرداری بحث و تبادل نظر کردند.
بازدید دست جمعی اعضا شورا در روزهای آینده از سطح شهر داریون ومحله دیندارلو از دیگر تصمیمات اولین جلسه شورا بود که از نزدیک بتوانند مشکلات و مسایل شهر داریون را مورد بررسی قرار دهند.
در پایان جلسه نیز اعضا شورا ضمن تشکر از سایت داریون نما بر ادامه تعامل و همکاری با این سایت مردمی تأکید کردند.
این جلسه ساعت ۱۷شروع ودر ساعت ۱۹پایان یافت.