علی زارع| مدتی است که شورای اسلامی شهر داریون در دور چهارم فعالیت خود را آغاز کرده است.این شورا که اعضای آن را جوانان تشکیل می دهند با انگیزه و شور و نشاطی خاص وارد صحنه شدند و در اولین اقدام خود سرپرستی را برای شهرداری داریون معرفی کردند وتا با خیالی باز و حوصله […]

علی زارع|

مدتی است که شورای اسلامی شهر داریون در دور چهارم فعالیت خود را آغاز کرده است.این شورا که اعضای آن را جوانان تشکیل می دهند با انگیزه و شور و نشاطی خاص وارد صحنه شدند و در اولین اقدام خود سرپرستی را برای شهرداری داریون معرفی کردند وتا با خیالی باز و حوصله و طمانینه شهرداری لایق و ولایت مدار و دلسوز را برای این شهر یکی یکدانه تعیین کنند.

از همان روزهای نخستین گمانه زنی های زیادی در این باره شنیده شد که فلان آقا مد نظر فلان اعضای شورا هستند و فلانی عضو مخالف است و فلان دیگر موافق و…در هر کوچه و جمعی و در هر محیطی که عبور می کنی انتخاب شهردار نقل محفل است و راجع به آن تمام گروههای سنی از هر جنس به بحث و تبادل نظر می پردازند.درست است که اصلی ترین و نخستین اقدام و وظیفه ی شورای شهر انتخاب شهردار اصلح است ولی آیا تا به حال روی اولویتهای که شورا و شهردار آینده باید تمرکز کرده و مد نظر قرار دهند هم اندیشیده ایم؟

دوستان بیایید انتخاب شهردار را کنار گذاشته و آن را به شورا واگذار کرده و گمانه زنیها را کنار بگذاریم و روی برنامه های آینده ای که باید در اولویت کار شهرداری و شورا قرار بگیرد فکر و تبادل نظر کنیم .کارهای فرهنگی در اولویت باشد یا عمرانی ؟پروژ های اشتغال زا در اولویت باشد یا مسائل ورزشی ؟از چه نیروها و استعدادهایی باید استفاده کرد و چه آینده ای را برای آینده سازان داریون در نظر گرفته ایم؟برای جمعیت جوان و پر انرژی شهر و منطقه ی داریون چه برنامه هایی داریم ؟ به آنها فرصت داده یا خواهیم داد تا وارد جلسات شده و مشکلات و اولویتهای خود را آزادانه مطرح کنند؟برای نوجوانان چه؟ برای پیرمردها و افراد مسن چه برنامه هایی داریم ؟ برای کنکوریها و جمعیت دانش آموز شهر چه کاری میخواهیم انجام دهیم؟ چه راهکارهایی برای کشاورزان دامداران ،اصناف مختلف جهت پیشرفت زمینه ی شغلی آنها داریم؟
اصولا شما کاربران و مردم داریون چه اولویتهایی را برای شورای شهر و شهرداری در نظر می گیرید؟
از آنها میخواهید که چه چیزی را در ابتدای کار و شروع برنامه هایشان در وهله ی نخست انجام دهند ؟
پس دست به قلم شوید و آنها را در همین جا مطرح کنید .بیشتر اعضای شورا جزو کاربران سایت هستند و دیدگاههایتان را خوانده و بررسی میکنند و به قطع در برنامه هایشان مد نظر قرار خواهند داد.
منتظر دیدگاههایتان هستیم بفرمایید………