جلیل زارع| این که شهردار، هنوز انتخاب نشده است، البته مهم و قابل تامل است، ولی مهم تر از آن خدای ناکرده بروز اختلاف و تفرقه در بین اعضا است که امیدواریم هرگز رخ ندهد. اعضای محترم شورای شهر داریون ! اگر قرار است موفقیت هایی برای حل مشکلات و معضلات و احقاق حق مسلم […]

 جلیل زارع|

این که شهردار، هنوز انتخاب نشده است، البته مهم و قابل تامل است، ولی مهم تر از آن خدای ناکرده بروز اختلاف و تفرقه در بین اعضا است که امیدواریم هرگز رخ ندهد.

اعضای محترم شورای شهر داریون ! اگر قرار است موفقیت هایی برای حل مشکلات و معضلات و احقاق حق مسلم مردم زحمت کش داریون توسط شما عزیزان حاصل شود، این کار بی شک در سایه ی وحدت و یکپارچگی و البته صداقت در گفتار و رفتار تحقق خواهد یافت.

من بر آن نیستم تا خدای ناکرده شما را به این صفات متهم کنم و عکس آن را نیز نمی دانم. فعلا هم برای قضاوت در هر دو مورد ، کمی زود است، ولی می خواهم خدمت شما سروران خودم توصیه ای داشته باشم که امیدوارم از این برادر کوچک خود بپذیرید.

عزیزان ! صرف نظر از این که اخبار اخیر تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است یا نیست که فعلا قصد ندارم در مورد آن صحبت کنم، الان حرف مهم تر دیگری با شما دارم.

عزیزان دل برادر ! به هوش باشید تا با سکوت خود، خود را محکوم و مقصر جلوه ندهید و سوال بر انگیز نشوید ! نمی گویم همه چیز را به هر کس بگویید! نه ! گاهی سکوت لازم است. ولی اولا داریون نما ، هر کس نیست و در ثانی نگفتن واقعیت ها ، بی اعتمادی مردم را در پی دارد ! نقاط قوت و ضعف خود را از طریق همین فضای مجازی تا آن جا که به صلاح است با مردم در میان بگذارید، تا بر تلاش های بی وقفه و شبانه روزیتان واقف شوند و اگر هم نقاط ضعفی دارید با مردم صادقانه در میان بگذارید . این طوری هم بیش تر باورتان خواهند داشت و هم ممکن است برخی از صاحبان فکر و اندیشه بتوانند در حل مشکلات یار و همراهتان باشند. نگذارید بین شما و مردم فاصله بیفتد که هر چه قدر هم ، توانمند و جوان و پر انرژی باشید، توان اعضای شوراهای پیشین را هم نمی توان نادیده گرفت. عاملی که شورای قبل را مورد اعتراض زیاد مردم قرار داد، ناتوانیشان نبود که خیلی هم توانمند بودند، بلکه اختلاف و تفرقه بود که خانمان بر انداز است.

از اختلاف و تفرقه شدیدا بپرهیزید و با مردمی که به شما رای داده اند بیش تر صادق و همراه باشید. پویایی و پایایی مضاعف را برایتان آرزومندیم.