خبرنگار:علی مختاری|  هفته دوم مسابقات فوتبال یادواره شهدای روستای کوشک  با انجام چهار دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های  عرشیا کوشک مولا،پاس تربرجعفری ،شهدای تربرجعفری و شهید بذارفشان بر حریفان خود غلبه کردند. به گزارش داریون نمادر دیدار نخست دو تیم مدعی عرشیا  و سینا زاگرس شیراز به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با ارائه […]

خبرنگار:علی مختاری|
 هفته دوم مسابقات فوتبال یادواره شهدای روستای کوشک  با انجام چهار دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های  عرشیا کوشک مولا،پاس تربرجعفری ،شهدای تربرجعفری و شهید بذارفشان بر حریفان خود غلبه کردند.
به گزارش داریون نمادر دیدار نخست دو تیم مدعی عرشیا  و سینا زاگرس شیراز به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با ارائه یک بازی تهاجمی و با گل کاپیتان باتجربه خود مهدی کشاورز که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند با نتیجه یک بر صفر بر مهمان قدرتمند خود غلبه کرده و صعود خود را به دوم این تورنمنت مسجل کرده و جشن بگیرند.
در این بازی حساس و نفس گیر تیم خوب و یکدست سینا زاگرس برای جبران گل خورده خود دست به حملات گسترده و همه جانبه ایی زد اما هربار موقعیتهای این تیم یکی پس از دیگری  به هدر رفت تا برای صعود به مرحله بعد چشم بازی حساس سوم خود داشته باشد.
در دیدار دوم تیم پاس جعفری با گل قاسم جوکار بر امید لابیشه غلبه نمود تا با این پیروزی دلچسب وداع زودهنگامی را برای تیم امید رقم بزند.
در بازی عصر روز جمعه تیم شهدای تربرجعفری  با نتیجه سنگین و پرگل 6بر2شهدای تربرلابیشه را در هم کوبید تا این تیم نیز 6امتیازی شده و همانند تیم عرشیا خود را کاندیدای  صعود به مرحله دوم معرفی کنند.
برای شهدای تربرجعفری مصطفی جوکار 3گل ،احد جوکار 2گل و محد ارجی یک گل به ثمر رساندند  ضمن اینکه بهنام جمشیدی و علیرضا جمشیدی نیز هر کدام یک گل وارد دروازه حریف خود کردند.
در بازی چهارم هفته دوم این مسابقات شهید بذارافشان با نتیجه 2بریک تیم خوش اخلاق و جوان قمر بنی هاشم ایزدخواست را مغلوب کرد تا تیم ایزدخواستی با قبول دو شکست پی درپی و بدون امتیاز وداع زودهنگامی با این جام داشته باشد.
عباس بذارفشان و مهدی مختاری برای شهید بذرافشان و تک گل تیم ایزدخواست نیز توسط محمد استوار به ثمر رسید.
قضاوت های این هفته بر عهده اقایان مهدی کشاورز،ابراهیم کشاورز و مصطفی کشاورز بود.
جمع کثیری از مردم منطقه داریون و تربر نیز از این مسابقات دیدن کردند و تلاش همه جانبه مسولین برگزاری این دوره از مسابقات برای هر چه بهتر برگزار کردن آن نیز قابل ستایش و تقدیر بود.