گلابتون کشاورز| سلام و عرض احترام. سریع میرم سر اصل مطلب. من قرار هست روی زبان مورد استفاده ی اهالی محترم دیندارلو پژوهشی داشته باشم اما متاسفانه در حال حاضر شیراز نیستم و این امکان برام وجود نداره که صدای این دوستان رو شخصا ضبط کنم. با این تفاسیر من به یکی از دوستان دیندارلویی […]

گلابتون کشاورز|
سلام و عرض احترام. سریع میرم سر اصل مطلب. من قرار هست روی زبان مورد استفاده ی اهالی محترم دیندارلو پژوهشی داشته باشم اما متاسفانه در حال حاضر شیراز نیستم و این امکان برام وجود نداره که صدای این دوستان رو شخصا ضبط کنم.

با این تفاسیر من به یکی از دوستان دیندارلویی نیاز دارم تا اگر برای ایشون مقدور هست نمونه ای از گفتار طبیعی دیندارلویی ها رو برای من بفرستند. منظور از طبیعی، گفتاری هست که اکثرا سالمندان اونجا حفظش کرده اند. البته لازم به ذکر هست که این صدا به صورت نوشتاری در می آید و صرفا جهت پژوهش های زبانی ازون استفاده میشه پس از بابت مسائل حاشیه ای خیالتون راحت باشه. در واقع این صدا نزد من و اساتیدم امانت محسوب خواهد شد.

من چند روز پیش این پیام رو در وبلاگ دوستان دیندارلویی گذاشتم اما جوابی دریافت نکردم. لطفا اگر امکانش هست یه پل ارتباطی برای من فراهم کنید. خوشحال میشم اگر بتونم با مسئولین اونجا ارتباطی برقرار کنم. من تا پایان ترم باید این پژوهش رو تکمیل کنم لطفا هرچه سریعتر این حقیر رو راهنمایی کنید. پیشاپیش از همکاری شما نهایت سپاس رو دارم.

داریون نما:عزیزان دیندارلویی اگر می توانند به این دوست کمکی در این زمینه داشته باشند می توانند از طریق دیدگاه های همین مطلب یا به ایمیل داریون نما اطلاع دهند تا در اختیار این دوست قرار گیرد.