رضا نخجوانی| سلام به مدیر،اعضای تحریریه و همه کاربران سایت داریون نما. هرچند که می دانم مدیر سایت احتمالا از روی نوع نگارشم مرا خواهد شناخت اما این مطلب را با نام مستعار ارسال کردم و می خواستم انتقادی از وی داشته باشم. امیدوارم این مطلب در اسرع وقت در سایت قرار گیرد. یکی از […]

رضا نخجوانی|

سلام به مدیر،اعضای تحریریه و همه کاربران سایت داریون نما.

هرچند که می دانم مدیر سایت احتمالا از روی نوع نگارشم مرا خواهد شناخت اما این مطلب را با نام مستعار ارسال کردم و می خواستم انتقادی از وی داشته باشم. امیدوارم این مطلب در اسرع وقت در سایت قرار گیرد.

یکی از بخش هایی که مدتی است در داریون نما فعال شده بخش رمان قلعه داریون است که انصافا نویسنده مطلب آقای جلیل زارع با ذوق و شوق آن را می نگارد.

نکته اما اینجاست که از تاریخ -دقیقش یادم نیست- اما فکر کنم از حدود 25 شهریور تا همین دیشب که بیشتر از دو هفته می شود این رمان بر روی سایت قرار نگرفت.

خوب شما وقتی قول می دهید باید به قولتان و عهدتان وفادار باشید. من نمی توانم دلیل وقت نداشتن را قبول کنم چون آقای زارع طی چند روز گذشته چند مطلب بلندبالا نوشته که می توانست به جای آنها ابتدا رمان را تمام کند و بعد سراغ آنها برود. بماند که ایشان حدود 10 روز پیش در دیدگاهی که در سایت موجود است نوشتند که گزارش جشن را هم می نویسند که آن را هم هنوز ننوشته اند.

به هر حال باید بگویم از آقای زارع و البته مدیر سایت انتظار چنین بدقولی هایی را نداشتیم. امیدوارم دیگر تکرار نشود.

نمی دانم شاید هم آقای زارع به موقع مطالبش را ارسال کرده و مدیر سایت به دلیل مشغله نتوانسته منتشرش کند به هر حال در هر حالت این بدقولی ها پذیرفته نیست.