خبرنگار:علی مختاری| در بازی فینال جام شهدای کوشک مولا که بین شهدای تربرجعفری و عرشیا کوشک مولا برگزار شد هر دو تیم در پایان 120دقیقه تلاش به تساوی دو بر دو دست یافتند اما در نهایت این تیم شهدای تربرجعفری  بود که در ضربات پنالتی و با نتیجه 6بر5عرشیا کوشک مولا را مغلوب کرد و به […]

خبرنگار:علی مختاری|

در بازی فینال جام شهدای کوشک مولا که بین شهدای تربرجعفری و عرشیا کوشک مولا برگزار شد هر دو تیم در پایان 120دقیقه تلاش به تساوی دو بر دو دست یافتند اما در نهایت این تیم شهدای تربرجعفری  بود که در ضربات پنالتی و با نتیجه 6بر5عرشیا کوشک مولا را مغلوب کرد و به مقام قهرمانی دست یافت.
  به گزارش داریون نما در وقت قانونی بازی پایانی ،علی زارع و اسماعیل قربانی برای عرشیا و حمیدرضا جوکار و احمد جوکار نیز زنندگان گلهای تیم تربری بودند.
 قضاوت این دیدار بعهده مجتبی کشاورز به کمک آقایان مصطفی کشاورز و ابراهیم کشاورز بود. 
 قابل ذکر است که قبل از این دیدار نیز بازی رده بندی بین دو تیم سینا زاگرس شیراز و شهید بذرافشان برگزار شد که تیم شیرازی با نتیجه دو بریک میزبان خود را شسکت داد و بعنوان سومی این مسابقات دست یافت .
 میلاد اقبال پور هر دو گل سینا زاگرس  را به ثمر رساند و تک گل تیم تربری نیز توسط حسین ارجی وارد دروازه تیم شیرازی شد.
 قضاوت این دیدار بعهده الماس زراع به کمک اقایان ابراهیم کشاورز و رسول ستارزاده بود.
 شایان ذکر است که در این تورنمنت از طرف کمیته برگزاری ،تیم عرشیا کوشک مولا با دریافت سه کارت زرد بعنوان تیم برتر اخلاق شناخته شد.
  ضمن اینکه  مجتبی  کشاورز از کوشک مولا با قضاوت های خوب و بی نقص خود بعنوان بهترین داور این مسابقات معرفی شد.
 قابل ذکر است که از طرف مسئولان و دست اندرکاران برگزاری ،به تیم های اول تا سوم و به رسم یادبود و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر این روستا جوایز نفیسی اهدا شد.
 کمیته برگزاری این مسابقات از آقایان حاج عین االه کشاورز،محمدرضا کشاورز،الماس زارع ،مصطفی کشاورز،ابراهیم کشاورز ،محمدامین کشاورز،رضا کشاورز،علیرضا کشاورز،صفرزارع،علی رسولی ،رسول ستارزاده و علی مختاری (خبرنگار سایت داریون نما) به پاس زحمات و تلاش های بی دریغ خود که هرکدام وظیفه خاصی را عهده دار بودند تقدیر و تشکر کرد.