اسماعیل یاری فر| باسلام خدمت همشهریان خوب و عزیز خودم ، آنچه من را به نوشتن این مطلب وا داشت مظلومیت جوانان تحصیلکرده داریون بود ،جوانانی برومندی که بدون شک کمتر در جاهای دیگر کشور می توان پیدا کرد ، بی ادعا ، متواضح و با معرفت ،ولی متاسفانه مسئولین شهر داریون کمتر آنها را […]

اسماعیل یاری فر|

باسلام خدمت همشهریان خوب و عزیز خودم ، آنچه من را به نوشتن این مطلب وا داشت مظلومیت جوانان تحصیلکرده داریون بود ،جوانانی برومندی که بدون شک کمتر در جاهای دیگر کشور می توان پیدا کرد ، بی ادعا ، متواضح و با معرفت ،ولی متاسفانه مسئولین شهر داریون کمتر آنها را دیده و یا می بینند .

اسماعیل یاری فر

این روزها بحث انتخاب شهردار داریون مطرح است و اتفاقآ سایت داریون نما در اقدامی قابل تحسین نظر سنجی را در این خصوص بر روی سایت گذاشته و تعداد زیادی از نظر خود را اعلام کرده اند، سئوال من این است چند سال از عمر شهرداری داریون می گذرد و تا بحال چند شهردار را تجربه کرده ایم ، کدام یک از این شهردارها اهل داریون بوده اند .

چه می شد اگر اعضای محترم شوراهای گذشته از بین جوانان بومی مستعد، خلاق و تحصیلکرده در کنار شهرداران این چند سال استفاده می کردند تا تجربه اندوزی کنند و در آینده که شاید امروز باشد دیگر دچار اما و اگر برای انتخاب شهردار نباشیم همین حالا هم دیر نشده است گرچه من اعتقاد قلبی دارم که در حال حاضر هم شایستگانی برای انتخاب شدن داریم ولی باید آنها را باور کنیم ، شاید بارها شنیده ایم که ما مردمی غریب نواز هستیم و لذا کمتر به داشته های خودمان توجه کرده ایم و اگر این روحیه استمرار داشته باشد بدون شک جلو پیشرفت خیل عظیمی از این جوانان را سد خواهیم کرد واین را هم باید بدانیم که دیر یا زود در محضر خداوند بزرگ باید پاسخگوی اعمال خود باشیم .

من بعنوان یک داریونی توصیه برادرانه به تمام مسئولین خصوصآ برادران و عزیزان خوب خودم در شورای شهر داریون دارم وآن این است که با یک برنامه ریزی مناسب از وجود این سرمایه های انسانی بی بدیل استفاده نماییم تا در آیند نیازمند این نباشیم که با التماس کسانی را بیاوریم که بر ما مدیریت کنند و البته هیچ شناختی هم از موقعیت و بافت جمعیتی و فرهنگ منطقه ما نداشته باشند .

امیدوارم که این جسارت من را به پای دلسوزی و تعصب من نسبت به زادگاهم بگذارید مطمئن باشید موفقیت شما خدمتگزارن و سربلندی مردم سرافراز داریون تنها آرزوی ماست . جا دارد از مدیریت محترم سایت داریون نما که این فرصت را در اختیار ما می گذارد که ارتباطی هر چند کوتاه با همشهریان برقرار کنیم صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم ، در پایان هفته گرامی داشت مقام خانواده را به همه خانواده های محترم منطقه داریون تبریک وتهنیت عرض نموده و بقا ودوام این نهاد ارزشمند جامعه را از درگاه ایزد متعال خواهان و خواستارم . التماس دعا ،خداوند یاورتان