در این مراسم علیرضا کشاورز (یکی از دوستان َشهید )به بیان خاطرات خود در باره شهید خوش نژاد پرداخت.

یوسف بذرافکن|

مراسم بزرگداشت معلم بسیجی شهید نادر خوش نژاد با شکوه فراوان در سالن مجتمع فرهنگی گلهای باغ نبوت شهر داریون برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی  از مردم شهید پرور داریون ، مسوولین محلی ،دانش آموزان و خانواده معظم شهدا برگزار شد ،حجت الاسلام محمد امین عزیزی امام جمعه منطقه داریون به تجلیل از مقام شهدا پرداخت و با بیان روایتی درباره مقام شهدا یاد و نام آن به خون خفتگان راگرامی داشت و بااشاره به راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن اعلام کرد جمعیت کثیر مردم که در این راهپیمایی عظیم شرکت کرده بودند گزینه های جمهوری اسلامی ایران بودند که به خیابان ها آمدند .

شهید نادر خوش نژاد

شهید نادر خوش نژاد

در ادامه مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس طی سخنانی گفت : باید فداکاری شهدای عزیز به نسل جوان و نوجوان شناسانده شود و وصیت نامه ها و سجایای اخلاقی این الگو های جهاد و شهادت به صورت عملیاتی در جامعه و به ویژه برای نسل جوان و نوجوان اجرا شود .

در این مراسم دانش آموزان دبستان حضرت ولی عصر (عج) و حقیقت جو داریون به اجرای برنامه پرداختند. همچنین  «وصیتنامه شهید نادر خوش نژاد » قرائت شد و بعد از آن علیرضا کشاورز (یکی از دوستان َشهید )به بیان خاطرات خود در باره  شهید خوش نژاد پرداخت. ضمن اینکه برادر شهید نیز از حاضران در جلسه تشکر نمود .

این مراسم توسط مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد و با همکاری نمایندگی آموزش و پرورش داریون  برگزار شد.  در پایان این مراسم نیز با اهداء یک جلد کلام الله مجید از مادر بزرگوار شهید خوش نژاد تجلیل بعمل آمد.

بزرگداشت شهید خوش نژاد

بزرگداشت شهید خوش نژاد

 

امام جمعه داریون

امام جمعه داریون

 

برادر شهید خوش نژاد

برادر شهید خوش نژاد

 

مراسم بزرگداشت شهید خوش نژاد

مراسم بزرگداشت شهید خوش نژاد

عکسها:علی زارع