محمدرضا کشاورز از کوشک مولا بعنوان مسوول کمیته داوران،کمال زارعی از دودج مسوول کمیته انضباطی و خشنود جشمیدی از تربر لابیشه نیز بعنوان مسوول اجرایی این مسابقات برگزیده شدند.

خبرنگار:علی مختاری|

گروه بندی مسابقات فوتبال منطقه داریون (یادواره شهدا) شامگاه سه شنبه با حضور تمامی اعضای کمیته برگزاری انجام شد که طی آن پس از مراسم قرعه کشی ،تیم های شرکت کننده به دو گروه شش تیمی تقسیم شدند.

 مسوول کمیته برگزاری این مسابقات به داریون نما گفت :در این گروه بندی تیم های امید و میثاق از تربر لابیشه ،ستارگان و پاس از تربرجعفری و عرشیا و شهدای دودج در گروه یک قرار گرفتند .

علی بذرافکن افزود: همچنین در گروه دو تیم های پاسارگاد و شهدا از تربرلابیشه،وحدت ، میثاق و انقلاب نوین هر سه از تربرجعفری و پرسپولیس دیندارلو باهم به رقابت می پردازند.

وی بیان داشت : در بازی نخست از هفته اول این مسابقات که از ساعت 8و30دقیقه صبح جمعه (دوم اسفند ) آغاز خواهد شد دو تیم همشهری امیدتربر لابیشه و میثاق به مصاف هم خواهند رفت سپس از ساعت 10 دو تیم همشهری ستارگان تربر جعفری و پاس روبروی هم قرار می گیرند.

وی ادامه داد:در بازی سوم و از ساعت 12 تیم های پاسارگاد و شهدا هر دو از تربر لابیشه پیکار خواهند کرد و همچنین در بازی آخر که از ساعت 14آغاز خواهد نیز تیم های وحدت و میثاق تربر جعفری باهم به رقابت می پردازند.

در پایان این جلسه ،محمدرضا کشاورز از کوشک مولا بعنوان مسوول کمیته داوران،کمال زارعی از دودج  مسوول کمیته انضباطی  و خشنود جشمیدی از تربر لابیشه نیز بعنوان مسوول اجرایی این مسابقات برگزیده شدند.