عکس و خبر:روح الله قربانی| ۱۵بهمن ماه مراسم تودیع و معارفه شهردار داریون در مجتمع فرهنگی و هنری گلهای باغ نبوت برگزار شد. به گزارش داریون نما دراین مراسم که با حضورحجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون، کهندل قائم مقام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، فریدونی نماینده شورای استان در شورای […]

عکس و خبر:روح الله قربانی|
۱۵بهمن ماه مراسم تودیع و معارفه شهردار داریون در مجتمع فرهنگی و هنری گلهای باغ نبوت برگزار شد.
به گزارش داریون نما دراین مراسم که با حضورحجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون، کهندل قائم مقام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، فریدونی نماینده شورای استان در شورای عالی استانهای کشور، اعضاءشورای اسلامی شهر داریون و کامفیروز ، مسوولین اداره های شهر داریون و تنی چند از شهروندان برگزار شد شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون در سخنانی کوتاه به حاضرین خوش آمد گفت.

در ادامه حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون مطالبی را پیرامون شخصیت امام خمینی (ره)و دهه پر فروغ فجر و همچنین شاخصه های یک شهردار به تفضیل سخن گفت.
در ادامه نیز پس از صحبتهای کهندل و زارع -شهردار سابق- زارعی سرپرست شهرداری گزارشی از عملکرد ۵ماهه خود ارائه داد.

 در پایان این مراسم از خدمات علیرضا زارع-شهردار سابق و محمد شفیع زارعی سرپرست شهرداری تقدیر و لوح سپاسی به آنها اهدا شد. و پس از آن حکم رستم پور شهردار جدید داریون قرائت شد.

گفتنی است بعد از این مراسم جلسه مشترکی با حضور قاسم زاده بخشدار کامفیروز اعضای شورای اسلامی شهر داریون و کامفیروز در ساختمان آتش نشانی برگزار و بحث و تبادل نظر صورت گرفت.