سردار سجادیان گفت: در پی درگیری قاچاقچیان مواد مخدر با ماموران نیروی انتظامی ضمن کشف چهارتن مواد مخدر، سه نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیده و متاسفانه دو تن از ماموران نیروی انتظامی به شهادت رسیدند.

به گزارش داریون نما سایت صدای خرامه نوشت:سردار سیروس سجادیان فرمانده نیروی انتظامی استان فارس با اشاره به درگیری قاچاقچیان مواد مخدر با ماموران نیروی انتظامی در روستای معزآباد جابری شهرستان خرامه اظهار داشت: در پی کسب اخبار و اطلاعات از طریق پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس مشخص شد که تعدادی از قاچاقچیان مسلح استان سیستان و بلوچستان قصد دارند محموله مواد مخدری را در استان فارس توزیع کنند.

وی افزود: به همین منظور کارهای  اطلاعاتی و عملیاتی انجام شد، محل آنها در شهرستان خرامه شناسایی شد و ماموران نیروی انتظامی ضمن درگیری بااین افراد مقداری مواد مخدر را کشف کردند.

سجادیان ادامه داد: در این درگیری سه نفر از اشرار مسلح به اسلحه کلاشنیکف، نارنجک و وسایل جنگی ضمن درگیری با ماموران به هلاکت رسیدند و در ساعات اولیه این درگیری متاسفانه دو تن از ماموران نیروی انتظامی هم به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در پایان گفت: در راستای مبارزه با مواد مخدر و درگیری هایی که با این افراد به وقوع پیوست در دو کیس مجموعا قریب به چهار تن مواد مخدر از افراد کشف شده و سایر افراد شبکه که احتمالا یا در زاهدان هستند تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.