آقایان مسئول و محترم این مساله چندین بار توسط شورا به مسئولین مربوطه اطلاع و خطرات آن گوشزد شده است و تا کنون هیچگونه اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته است.

شورای اسلامی روستای تربر لابیشه نامه ای گلایه آمیز خطاب به زارعی مسوول نمایندگی آموزش و پرورش داریون نوشته و برای داریون نما ارسال کرده است.

متن این نامه عینا و بدن کم و کاست منتشر می شود.توضیح این که حق پاسخگویی برای نمایندگی آموزش و پرورش داریون محفوظ است.

ریاست محترم نمایندگی آموزش و پرورش منطقه داریون

جناب آقای زارعی

سلام علیکم

احتراما به اطلاع جنابعالی و سایر مسئولین آموزش و پرورش ناحیه ۴ شیراز و سازمان اموزش و پرورش استان می رساند دبستان شهید ابراهیم غلامزاده روستای تربرلابیشه با قدمتی بالغ بر ۶۰ سال دارای بافتی بسیار فرسوده است .

دیوارهای این ساختمان تماما از سنگ و بدون رعایت اصول فنی ساخته شده است. در دیوارها و سقف ساختمان در بسیاری از جاها شکاف عمیق ایجاد گردیده و محل اتصال دیوارها و سقف از هم گسسته شده است و احتمال فروریزی و آوار آن در شرایط عادی دور از انتظار نیست, چه برسد که اگر خدای ناکرده حوادث غیرطبیعی که هیچگاه خبر نمیکند..

آقایان مسئول و محترم این مساله چندین بار توسط شورا به مسئولین مربوطه اطلاع و خطرات آن گوشزد شده است و تا کنون هیچگونه اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته است. آقایان عزیز هنوز خاطرات تلخ و غم بار حوادث مدارس کشور و مخصوصا شیراز از اذهان مردم پاک نشده است. لذا خواهشمند است علاج واقعه را قبل از وقوع کرده تا خدای ناکرده بار دیگر شاهد حادثه غم بار دیگری نباشیم.

**شورای اسلامی روستای تربرلابیشه منتظر پاسخ مسئولین نمایندگی یا مسئولین آموزش استان از طریق این سایت خواهد بود**

با تشکر
شورای اسلامی روستای تربر لابیشه