در این آزمون، جمعا ۱۷۵ نفر در پایه های ششم ابتدایی تا سوم دبیرستان شرکت کردند که در مقایسه با سال قبل، رشد قابل توجهی داشت.

جلیل زارع|

به لطف الهی و همکاری تنگاتنگ دفتر امام جمعه ی محترم و نمایندگی آموزش و پرورش داریون، امسال نیز مانند سال قبل، در تاریخ ۴/۲/۹۳ راس ساعت ۸:۳۰ صبح، آزمون مبنای طرح آیه های تمدن گروه ” آ ” سال ۹۴ – ۹۳ در مدارس ولیعصر (عج) و آیت الله طالقانی و آموزشگاه فاطمیه برگزار گردید.

در این آزمون، جمعا ۱۷۵ نفر در پایه های ششم ابتدایی تا سوم دبیرستان شرکت کردند که در مقایسه با سال قبل، رشد قابل توجهی داشت.

پذیرفته شدگان تا ورود به دانشگاه، حداکثر به مدت شش سال، بورسیه ی موسسه شده و از خدمات آموزشی کاملا رایگان از جمله مشاوره های گروهی و انفرادی، کتب و نرم افزارهای کمک آموزشی، آزمون های منظم و دوره ای پیشرفت تحصیلی، کلاس های آموزشی و رفع اشکال و اردوهای آمادگی در شیراز و تهران، بهره مند خواهند شد.

هم چنین دانش آموزانی که حد نصاب نمره ی علمی را کسب ننمایند و یا به هر دلیل موفق به شرکت در این آزمون نشده اند، نیز می توانند با پرداخت تنها نیمی از هزینه های تمام شده، در گروه ” ب ” طرح، شرکت کرده و مانند پذیرفته شدگان گروه ” آ ” از خدمات آموزشی موسسه بهره مند شوند.

هم اکنون نیز تعداد ۶۰ نفر از دانش آموزان منطقه ی داریون، در طرح آیه های تمدن گروه ” آ ” از خدمات رایگان موسسه ی علمی و آموزشی رزمندگان داریون بهره مند هستند. و ۶۰ نفر دیگر نیز از یارانه ی در نظر گرفته شده برای گروه ” ب ” استفاده می کنند.

برنامه های آموزشی پذیرفته شدگان گروه ” آ ” پایه ی سوم دبیرستان، به همراه کسانی که در گروه ” ب ” ثبت نام خواهند کرد، از اول تابستان و پایه های دیگر، از اول مهرماه سال ۱۳۹۳، آغاز خواهد شد.

تاریخ ثبت نام گروه ” ب ” نیز از ۲۵/۳/۹۳ تا ۱/۴/۹۳ می باشد و کسانی که در این مدت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند مشمول یارانه ی ۵۰ درصدی موسسه خواهند شد.

هم چنین، دانش آموزان پایه ی سوم تا ششم ابتدایی که در آزمون سنجاقک و پایه های ششم ابتدایی تا سوم دبیرستان که در آزمون پیشرفت تحصیلی شرکت کرده اند، می توانند برای دریافت کارنامه های خود به کافی نت پارسا/ برزگر مراجعه نمایند .

در پایان بار دیگر نهایت تشکر و قدردانی خود را از افراد حقوقی و حقیقی زیر که در برگزاری هر چه بهتر آزمون ها ما را یاری کردند، اعلام می داریم:

۱ – امام جمعه ی محترم منطقه ی داریون، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عزیزی
۲ – رئیس محترم نمایندگی آموزش و پرورش داریون، جناب آقای محمد زارعی
۳ – معاون محترم نمایندگی آموزش و پرورش داریون، جناب آقای امین اله شیروانی
۴ – معاون محترم آموزشگاه شهید خوش نژاد، جناب آقای علی زارع
۵ – مدیر محترم دبستان حقیقت جو، جناب آقای یوسف بذرافکن
۶ – مدیر محترم دبستان شهید اسداله شکوهی، جناب آقای شهاب رویین تن
۷ – دبیر محترم مدارس داریون، جناب آقای مصطفی زارع
۸ – مدیر محترم دبستان ولی عصر( عج )، سرکار خانم دادور
۹ – مدیر محترم آموزشگاه طالقانی، سرکار خانم قالینی
۱۰ – مدیر محترم آموزشگاه فاطمیه، سرکار خانم بلاغی
۱۱ – خدمتگزاران محترم آموزشگاهای طالقانی و فاطمیه، آقایان کهن و تمدن
۱۲ – آقایان غلامرضا، رضا و موسی برزگر
۱۳ – سرکار خانم برزگر
۱۴ – آقای رضا رستمی
۱۵ – آقایان مرتضی و حسین کریمی
۱۶ – آقای مهران آتش آبپرور
۱۷ – سرکار خانم زهرا زارع
۱۸ – سایر عزیزانی که ما را در انجام این طرح یاری کردند و کاربرانی که با نظرات سازنده ی خود همراه و راهنمای همیشگی ما هستند.

و تشکر ویژه داریم از  سایت  داریون نما که انصافا سنگ تمام گذاشته و از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند.