به مناسبت میلاد حضرت صاحب الزمان مراسم جشن باشکوهی در روستای تربر جعفری با حضور اهالی خون گرم روستا برگزار شد.

خبرنگار:احمدرضا ارج زاده|

در این مراسم برنامه های متنوعی اجرا شد. مراسم با تلاوت کلام الله مجید توسط رحم دار قاری ممتاز کشوری شروع شد و پس از آن حجت الاسلام والمسلمین کشاورز به سخنرانی در ارتباط با وجود حضرت صاحب الزمان پرداخت.

کشاورز همچنین اشاره ای به برگزاری جشن میلاد امام زمان در روستای تربر جعفری کرد و گفت : این جشنی که الان در آن حضور داریم فراتر از یک روستا و حتی در حد یک شهر است و جا دارد از یکایک عوامل برگزار کننده این جشن تشکر کنم.

در ادامه برنامه تواشیح توسط گروه مصباح الهدی اجرا شد که در این گروه حجری فرد مجری و گوینده خبر شبکه استان فارس حضور داشت. قبل از اجرای تواشیح، حجری فرد اشاره ای به اولین حضورش در روستای تربر جعفری کرد و اظهار داشت: علی رغم اینکه این اولین حضورم در روستای تربر جعفری است ولی  وصف اهالی این روستا زیاد شنیده بودم.

وی ادامه داد : مردم شهید پرور این روستا مردمانی خون گرم، مومن و همیشه در صحنه هستند و بابت برگزاری چنین جشن باشکوهی از آنها تشکر می کنم.

این مراسم با اجرای تئاتر زیبا و سرشار از خنده توسط جوانان روستای تربر جعفری که مشکلات اجتماعی روستا را بیان می کرد ادامه یافت. در پایان مسابقه شعر خوانی برگزار شد.از میهمانان ویژه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین  عزیزی امام جمعه منطقه داریون و هوشیار از فرهنگیان داریون می توان نام برد.