یوسف بذرافکن یکی از مسوولین جشن امشب میلاد امام زمان (عج) در داریون نامه ای به داریون نما نوشته و از عدم همکاری شورای اسلامی شهر داریون در تامین بودجه این جشن انتقاد کرده است. متن نامه وی را در ادامه مشاهده می کنید.

همه ساله جشن با شکوه ولادت امام زمان (عج) توسط کانون فرهنگی ، هنری مسجد امام محمد تقی (ع) داریون با همکاری سایر مراکز فرهنگی برگزار می شود .امسال نیز همانند سال گذشته همزمان با شب میلاد با سعادت امام زمان (عج) مقرر شده است که با همکاری دفتر و ستاد نمازجمعه منطقه داریون مراسم با شکوهی با حضور عاشقان حضرت صاحب الزمان (عج) ازشهر داریون و روستا های حومه برگزار گردد که دفتر امام جمعه داریون با دعوت ازسخنران و مداح قصد دارد منتظران حضرت بقیه الله الاعظم را را با «فرهنگ انتظار» بیشتر آشنا کند و در سالی که از طرف مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای بنام « ا قتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است این مراسم را با شکوه بیشتری برگزار نماید .

shora-daryon

لذا پیرو هماهنگی های بعمل آمده ،کانون فرهنگی ، هنری مسجد ، طی نامه شماره ۱۲۹ ،که به امضاء و تا ئید امام جمعه  منطقه داریون رسیده است ( و تصویر آن موجود است ) برای برگزاری مراسم جشن عمومی شب نیمه شعبان از شورای اسلامی شهر تقاضای مساعدت مالی می نماید که تاکنون که چند ساعت به برگزاری این مراسم بیشتر باقی نمانده است شورای اسلامی شهر داریون با این تقاضا موافقت نکرده است ! لازم به یاد آوری است که امام جمعه  منطقه  داریون، در خطبه های هفته های گذشته از عدم اقدام موثر و فعال شهر داری و شورا در زمینه های فرهنگی انتقاد نمود .هر چند شنیده شده است که این شورا تمایلی به همکاری در این مراسم ندارد و قبلا با افراد دیگری موافقت نموده است !

داریون نما:این که آیا کمک مالی به جشن میلاد امام زمان(عج) از وظایف شورای اسلامی شهر داریون هست یا خیر بر ما پوشیده است به هر جهت حق پاسخگویی برای شورای شهر داریون محفوظ است.