شورای شهر داریون همه اش می گویند می خواهیم کوچه ها را آسفالت کنیم ! پس چرا آسفالت نمی کنند ؟ رییس شورای شهر و شهر دار می گویند : اعضای شورای اسلامی شهر دست ما را بسته اند ! اعضای شورا در قریب به یک سال گذشته کدام جلسه را در مورد فعالیتهای فرهنگی با امام جمعه شهر برگزار کرده اند ؟

امام جمعه منطقه داریون در خطبه های نماز عید سعید فطر شهر داریون ضمن فراخواندن همگان به رعایت تقوا از مردم متدین خواست که مواظب زبان خود باشند و از ارتکاب به گناه بپرهیزند.

وی افزود: عده ای وقتی از گزینش برای تحقیقات محلی راجع به جوانان متقاضی استخدام می آیند زیاد سخت گیری می کنند و ایراد ها و اشکلات کوچک افراد و خانواده ها و بستگان آنان را بزرگ جلوه می دهند و با سرنوشت فرزندان مردم که با سختی به مراتبی رسیده اند بازی می کنند.

به گزارش داریون نما امام جمعه داریون با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در پایتخت به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت اله خا منه ای نماز گزاران را به استماع سخنان رهبری و تبعیت از ایشان توصیه کرد و گفت امروز مساله فلسطین و مردم مظلوم غزه اولویت اول جهان اسلام است مردم ما می گویند هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام.

امام جمعه داریون

امام جمعه داریون

حجت الاسلام محمد امین عزیزی در خطبه دوم با تشکر از خدمات همه دوره های شوراهای شهر از تعامل صددرصدی شورای دوره قبل با دفتر و ستاد نماز جمعه تشکر کرد. وی همچنین ضمن  انتقاد شدید از شورای اسلامی دوره چهارم  در سخنتنی گفت : علی رغم نام گذاری سال ۱۳۹۳ بعنوان سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی » از طرف مقام معظم رهبری و اولیت فعالیتهای فرهنگی ، شورای اسلامی فعلی و شهر داری چه اقدامی در زمینه ی فعالیتهای فرهنگی انجام داده است ؟

وی افزود:شورای اسلامی شهر چرا در مورد تهیه سیستم صوتی برای برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس اقدام نکرده است ؟ همه اش می گویند می خواهیم کوچه ها را آسفالت کنیم ! پس چرا آسفالت نمی کنند ؟ رییس شورای شهر و شهر دار می گویند : اعضای شورای اسلامی شهر دست ما را بسته اند ! اعضای شورا در قریب به یک سال گذشته کدام جلسه را در مورد فعالیتهای فرهنگی با امام جمعه شهر برگزار کرده اند ؟

امام جمعه داریون اظهار داشت:چرا شورای اسلامی با امام جمعه شهر و ستاد نماز جمعه تعامل ندارند ؟ چرا با معتمدین و اهالی جلسه ندارند و مشورت نمی کنند ؟ مگر تنهایی کاری به پیش می رود ؟ من تا ساعتی که در شهر مسئولیت دارم وظیفه دارم آنها را نصحیت کنم و دست از امر به معروف و نهی از منکر بر نمی دارم . من مردم را مانند خانواده خودم می دانم .مردم مشکلات دارند و باید به مشکلات رسیدگی شود .