مراسم تجلیل از دانش آموزان برترداریون در مجتمع فرهنگی هنری گلهای باغ نبوت با حضورحجت الاسلام والمسلمین عزیزی وسید نعیم احمدی معاون آموزش متوسطه ناحیه 4وجعفر صادقی معاون پرورش و تربیت بدنی ناحیه 4 برگزار شد. مراسم تجلیل از 117 نفر از دانش آموزان و هنرجویان برتر و ممتاز آموزشگاه های مقطع متوسطه اول و […]

مراسم تجلیل از دانش آموزان برترداریون در مجتمع فرهنگی هنری گلهای باغ نبوت با حضورحجت الاسلام والمسلمین عزیزی وسید نعیم احمدی معاون آموزش متوسطه ناحیه 4وجعفر صادقی معاون پرورش و تربیت بدنی ناحیه 4 برگزار شد.

مراسم تجلیل از 117 نفر از دانش آموزان و هنرجویان برتر و ممتاز آموزشگاه های مقطع متوسطه اول و دوم منطقه داریون برگزار شد.

در این مراسم که با اجرای خوب “محمدیان” مجری صدا و سیمای مرکز فارس همراه بود ابتدا زارعی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش داریون ضمن خیرمقدم و تبریک به دانش آموزان برتر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی به جوانان و نوجوانان در رابطه با اهمیت تحصیل و تهذیب و ورزش مطالبی را بیان کرد.
پس از آن امام جمعه منطقه داریون در زمینه تاثیر دو عامل وراثت و محیط در شکل گیری شخصیت افراد و همچنین درباره رعایت تقوا مطالبی بیان کرد.
این مراسم با سخنان احمدی معاون آموزش متوسطه ناحیه 4 و اهدا هدایای دانش آموزان و نواختن قطعاتی توسط گروه موزیک سپاه پایان یافت.

 

dr1

 ddr2
tl6
tl2
tl4
IMG_tl1
عکسها:روح الله قربانی