فینال و مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال نونهالان جام گرامیداشت دهه مبارک فجر در سالن ورزشی داریون برگزار شد.   خبرنگار:حامد کرمدار| به گزارش داریون نمادر دیدار فینال که با حضور جمعی از علاقه مندان برگزار شد، تیم قائم الف توانست با نتیجه 7 بر 4 تیم شهید رستمی را شکست دهد. به گفته ی عبدالرضا […]

فینال و مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال نونهالان جام گرامیداشت دهه مبارک فجر در سالن ورزشی داریون برگزار شد.

 

خبرنگار:حامد کرمدار|

به گزارش داریون نمادر دیدار فینال که با حضور جمعی از علاقه مندان برگزار شد، تیم قائم الف توانست با نتیجه 7 بر 4 تیم شهید رستمی را شکست دهد.
به گفته ی عبدالرضا شکری مسئول برگزاری این مسابقات، در این جام 8 تیم از شهر داریون و 4 تیم از شهر شیراز حضور داشتند که تیمها در 2 گروه شش تیمی به رقابت پرداختند.

وی افزود مسابقات از بیستم دی ماه آغاز و تا هفتم اسفند ماه به طول انجامید که در نهایت با برگزاری 34 مسابقه، تیمهای قائم الف، شهید هوشمند، شهید رستمی و قائم ب به ترتیب در مکان های اول تا چهارم قرار گرفتند.

شکری از عدم حضور مسئولان شهرداری و شورای شهر داریون با وجود ارسال دعوتنامه برای آنها گلایه کرد و با توجه به اهمیت بحث ورزش نونهالان خواستار پی گیری بیشتر مسوولان شهر داریون در این زمینه شد.

وی در نهایت از بهرام کرمدار مسئول سازمان لیگ هیات فوتبال استان فارس و علی بذرافکن نماینده اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در منطقه داریون و جمعی از پیشکسوتان که جهت تشویق این نونهالان در سالن حضور داشتند، تشکر کرد و از زحمات آقایان الماس زارع و اصغر خورشیدی در برگزاری این مسابقات قدردانی نمود.

لازم به ذکر است این مسابقات با همکاری کانون فرهنگی هنری حضرت قائم شیراز و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در سالن ورزشی شهر داریون برگزار شد.

foot foot1 foot2 foot3 foot4

عکسها:روح الله قربانی