یوسف بذرافکن| در ایام خجسته و مبارک شعبان المعظم ،جشن های ولادت با سعادت امام حسین (ع) ٰ حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد علیه السلام در حسینه آل محمد (ص) در حال برگزاری است . در این جشن های با شکوه که از سوم شعبان شروع شده و تا پنجم شعبان ادامه دارد نماز گزارن […]

یوسف بذرافکن|

در ایام خجسته و مبارک شعبان المعظم ،جشن های ولادت با سعادت امام حسین (ع) ٰ حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد علیه السلام در حسینه آل محمد (ص) در حال برگزاری است .

در این جشن های با شکوه که از سوم شعبان شروع شده و تا پنجم شعبان ادامه دارد نماز گزارن و محبین اهل البیت علیهم السلام پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به جشن و شادمانی می پردازند ٰ.

veladat

در این برنامه ها حجت السلام ابراهیم جوکار به بیان فضایل این بزرگوران می پردازد و جعفر بذرافشان و حیدری به مولودی خوانی می پردازند ،اجرای برنامه های فرهنگی و اهداء جایزه از دیگر برنامه های جشن های شعبانیه است. این جشن ها به همت اصحاب مسجد امام محمد تقی علیه السلام در حال برگزاری است .

اعضای کانون مسجد و بسیجیان عضو پایگاه های مقاومت سید احمد و سید مطفی خمینی و مجمع منتظران حضرت قائم (عج) در این جشن های حضور فعال دارند .