علی زارع| از تاریخ 8/10/94 لغایت14/10/94 نمایشگاهی با عنوان تبار انحراف با هدف معرفی کلیه فرقه های انحرافی و نقد برخی فرقه های ضاله در مکان نمازخانه مدرسه حقیقت جو شهر داریون آغاز به کار کرد. این نمایشگاه با همت موسسه فرهنگی هنری نادیان حکمت و نور و همکاری مجمع منتظران حضرت قائم (عج) و […]

علی زارع|

از تاریخ 8/10/94 لغایت14/10/94 نمایشگاهی با عنوان تبار انحراف با هدف معرفی کلیه فرقه های انحرافی و نقد برخی فرقه های ضاله در مکان نمازخانه مدرسه حقیقت جو شهر داریون آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با همت موسسه فرهنگی هنری نادیان حکمت و نور و همکاری مجمع منتظران حضرت قائم (عج) و کانون فرهنگی محبین اهل بیت (ع) برگزار شد.

enheraf1

enheraf2

enheraf3
در این نمایشگاه احکام و رفتارها و اهداف برخی فرق ضاله به صورت تابلوهای تصویری به نمایش گذاشته شد.همچنین در این نمایشگاه ارائه مشاوره در حوزه فرق ادیان و مشاوره خانواده نیز توسط  مشاوران موسسه به مخاطبان ارائه شد.
در پایان به بازدیدکنندگان سه جلد کتاب به همراه رساله توضیح المسائل حضرت آیت الله مکارم شیرازی و لوح فشرده ای از مستصبران شرف شده  به اسلام  اهدا شد..
علاقمندان جهت حضور در دوره های حضور آموزشی و استفاده از محصولات این موسسه می توانند به سایت  زیر مراجعه نمایند یا با شماره
نوشته شده تماس برقرار فرمایند
www.fergheh.com
07132361260