یوسف بذرافکن| روز جمعه دومین روز تبلیغات رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شهر داریون چهره کاملا تبلیغاتی به خود گرفته بود. درب ورودی مصلی نماز جمعه مملو بود از طرفداران کاندیداهای مختلف که به تبلیغات و پخش پوستر و بروشورهای تبلیغاتی مشغول بودند. با توجه به حضور اقشار مختلف از داریون و […]

یوسف بذرافکن|

روز جمعه دومین روز تبلیغات رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شهر داریون چهره کاملا تبلیغاتی به خود گرفته بود.

درب ورودی مصلی نماز جمعه مملو بود از طرفداران کاندیداهای مختلف که به تبلیغات و پخش پوستر و بروشورهای تبلیغاتی مشغول بودند.

با توجه به حضور اقشار مختلف از داریون و روستاهای حومه در مراسم نماز جمعه می توان گفت جمعه موقعیتی طلایی برای تبلیغات نامزد ها بود .

entekhabat1

چیزی که جالب بود این بودکه طرفداران همه طیف های مختلف از اصول گرا ، اصلاح طلب , معتدل و مستقل آزادانه به تبلیغ کاندیدای مورد نطر خود مشغول بودند و هیچ گونه مزاحمت و بحث و جدلی به چشم نمی خورد .

این موضوع نشان دهنده رشد فکری و فرهنگی مردم منطقه داریون است . جمعه شب نیز یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی که از نمایندگان فعلی است در مسجد امام محمد تقی (ع) داریون به بیان دیدگاه ها ودفاع از عملکرد خود پرداخت و در ادامه به سئوالات صریح مردم پاسخ داد این جلسه که قرار بود ۱۵دقیقه باشد به دلیل سئوالات مختلف مردم و انتقادات مردم بویژه درزمینه تبدیل بیمارستان داریون به در مانگاه و عدم ارتقاء داریون به بخش بیش از یک ساعت به طول انجامید .

حضور تعدادی از کادر علمی و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی داریون در این جلسه جلب توجه می کرد.