نماز جمعه اين هفته منطقه داريون به امامت حجت الاسلام والمسلمين محمد امين عزيزى برگزار شد. امام جمعه ممنطقه داریون درخطبه اول ضمن دعوت مردم به تقواى الهى و دورى از محرمات،از صفات زيباى صبر و تقوا و همراهى اين دوصفت که موجب رشدوبالندگى و تقرب انسان به خداوند مي شوند مطالبى را بيان کرد […]

نماز جمعه اين هفته منطقه داريون به امامت حجت الاسلام والمسلمين محمد امين عزيزى برگزار شد.

امام جمعه ممنطقه داریون درخطبه اول ضمن دعوت مردم به تقواى الهى و دورى از محرمات،از صفات زيباى صبر و تقوا و همراهى اين دوصفت که موجب رشدوبالندگى و تقرب انسان به خداوند مي شوند مطالبى را بيان کرد و افزود: انسان بايد در مقابل مسائل و مشکلات صبر پيشه کند.

امام جمعه داریون

امام جمعه داریون

خطيب نماز جمعه داريون در خطبه دوم اشاره اى به ميلاد حضرت على اکبر وخصوصيات آن حضرت داشت و ضمن تبريک روز جوان،اظهار داشت: دل جوان همانند زمين بکر است که هر بذرى در آن کاشته شود جوانه زده و رشد مي کندوطبق فرمايشات رهبرى،راه برطرف شدن مشکلات اين جوانان از قبيل ازدواج،شغل،مسکن و…” مديريت “و”اقتصاد مقاومتى” همراه با اقدام و عمل است.

حجت الاسلام والمسلمين عزيزى امنيت کشور را از برکات ولايت فقيه برشمرده  و پس از آن مرهون تلاشهاى نيروى انتظامى دانست.

وی در پايان خطبه ها در خصوص مسائل و مشکلات منطقه اشاره داشته وبه هر چهار نماینده منتخب مردمى توصيه کرد که با هم اتحاد داشته باشند که ثمره آن متوجه منطقه خواهد بود.