خبرنگار:موسی بذرافشان| نماز جمعه این هفته منطقه داریون به امامت حجت الاسلام و المسلیمن “محمد امین عزیزی” برگزار شد. امام جمعه داریون در خطبه اول ضمن توصیه خود ودیگران به تقوای الهی ودوری از محرمات در مورد خضوع- فروتنی انسان در برابر انسان –وخشوع- فروتنی انسان در برابر پروردگار- که از ویژگیهای انسانهای باتقواست مطالبی […]

خبرنگار:موسی بذرافشان|

نماز جمعه این هفته منطقه داریون به امامت حجت الاسلام و المسلیمن “محمد امین عزیزی” برگزار شد.

امام جمعه داریون در خطبه اول ضمن توصیه خود ودیگران به تقوای الهی ودوری از محرمات در مورد خضوع- فروتنی انسان در برابر انسان –وخشوع- فروتنی انسان در برابر پروردگار- که از ویژگیهای انسانهای باتقواست مطالبی بیان کرد و گفت نمونه بارز این صفات در امام راحل بود که دارای 3 ویژگی برجسته 1-مومن 2-متعبد 3- انقلابی بودند.

azizi60

امام جمعه داریون در خطبه دوم در خصوص کسب آمادگی برای ورود به ماه مبارک رمضان اشاره ای داشته و روز 14 خرداد را خدمت حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت و افزود: بنا به فرمایشات رهبری امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است و یکی از ویژگی های برجسته مکتب امام (ره) عینیت دین و سیاست بوده است وی همچنین آرمان های امام راحل را در سیاست داخلی و خارجی برشمردند.

عزیزی با اشاره به این موضوع که امام ما، امام انقلاب بوده است و دشمن با انقلاب مخالف است و از انقلابی بودن می ترسد، از عموم مردم خواست که انقلابی باشند و پیشنهاد داد که وصیت نامه امام، صحیفه امام و مکتب امام (ره) مطالعه شود.

وی همچنین به خصوصیات رهبری حضرت امام خامنه ای اشاره داشته و اظهار داشت: حقیقتا،این ملت معتقد به آموزه های قرآنی است و الحق باید گفت که خامنه ای خمینی دیگر است و ولایتش ولایت حیدر است.

وی در پایان نیز، به فصل گرما ولزوم صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد.